Jesteś tutaj

Jesień w TV Puls! Poczuj te EMOCJE!

Jesień w TV Puls rozpoczną najnowsze odcinki serialu „Lombard. Życie pod zastaw”! Specjalnie na życzenie widzów Telewizja Puls przygotowała wielką niespodziankę – prapremierę pierwszego odcinka już w piątek 28 sierpnia o 20.00. Premiery kolejnych odcinków od poniedziałku 31 sierpnia o godz. 19.00.

Lombard…” to bijący rekordy popularności, bezkonkurencyjny w swojej kategorii serial, o czym świadczy przyznana przez widzów trzy razy z rzędu prestiżowa Telekamera „Tele Tygodnia”. W nowych odcinkach jak zawsze emocjonujące wątki oraz perypetie głównych bohaterów, ze Zbigniewem Buczkowskim na czele. W rolach gościnnych wystąpią: Katarzyna Pakosińska i Bogdan Kalus, a Małgorzata Rożniatowska wcieli się w nową bohaterkę – Filomenę. Pojawią się klienci, a wraz z nimi intrygujące, ludzkie historie. Jakie tajemnice kryją zastawiane przedmioty? W jakie sprawy zaangażują się pracownicy lombardu? Nowe przygody, zagadki, a przede wszystkim wielkie emocje - to wszystko czeka na widzów TV Puls!

Rodzinny interes” – sezon 3

Telewizja Puls powraca z nowymi odcinkami serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! W nowych odcinkach poznamy m.in. tancerki samby, tajemnicę przerażającej „wampirzycy” czy pana młodego, który nie pojawił się na swoim wieczorze kawalerskim. W warsztacie tradycyjnie zobaczymy wspaniałe pojazdy jak: stara Warszawa czy kabriolety. Z kolei w salonie fryzjerskim namiesza tajemniczy nowy bohater Oskar (Artur Jasiński), którego nie do końca zaakceptuje ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Powrócą ulubieni bohaterowie, których grają m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Magdalena Modra-Krupska, Marek Krupski, Dariusz Kordek, Roman Szczeblewski i Patryk Janas. W tym sezonie w rolach gościnnych zobaczymy m.in. Antka Smykiewicza i Patrycję Runo.Premiery: poniedziałek-piątek od 31 sierpnia, godz. 17:00

Największe hity filmowe zawsze o 20.00!

„Zawsze o 20:00” to codzienne pasmo z najlepszymi filmowymi hitami, zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Na jesień Telewizja Puls przygotowała mocne tytuły z gwiazdami, wśród nich:

Kobiety mafii” i „Kobiety mafii 2” – polskie kino sensacyjne w najlepszym wydaniu: moc adrenaliny, akcji, humoru, a w kinach - miliony widzów. W rolach głównych występuje plejada polskich gwiazd: Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska, a w części pierwszej również Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański i Olga Bołądź.
Premiera: sobota 29 sierpnia godz. 20.00 – „Kobiety mafii
Premiera: sobota 5 września godz. 20:00 – „Kobiety mafii 2” – premiera w TV ogólnodostępnej!

Ocean ognia” – Gary Oldman i Gerard Butler w politycznym thrillerze akcji. Losy całego świata zależą od jednego człowieka, który musi się zmierzyć z terrorystami oraz bezkresem śmiertelnie niebezpiecznego oceanu. Premiera w telewizji ogólnodostępnej!

Eskorta” – Mark Wahlberg w roli agenta specjalnej elitarnej jednostki CIA to gwarancja emocji trzymających w napięciu do ostatniej minuty! Wytrawne kino akcji dla wielbicieli mocnych wrażeń! Premiera w telewizji ogólnodostępnej!

Pretty Woman” – nominowana za swoją rolę do Oscara® Julia Roberts i Richard Gere w ponadczasowym hicie o miłości! Dwoje zakochanych dzieli praktycznie wszystko, a połączy ich gorące uczucie!

Księga dżungli” – fabularna adaptacja uwielbianej na całym świecie historii chłopca wychowanego przez wilki. Wspaniałe zdjęcia oraz nagrodzone Oscarem® efekty specjalne zachwycą każdego widza!

Doktor Strange” - amerykański hit kina akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterach od Marvel Comics. Rzesze fanów w Polsce i na świecie! W roli tytułowej, wybitnego naukowca i znawcy magii, Benedict Cumberbatch, a partnerują mu: Rachel McAdams, Tilda Swinton i Mads Mikkelsen.

Zobacz co czeka na Ciebie jesienią w TV Puls!