Jesteś tutaj

„JOHN WICK” PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI OGÓLNODOSTĘPNEJ TYLKO W TV PULS!

Wielbicieli mocnego kina akcji z gwiazdorską obsadą ucieszą również filmy, jakie TV Puls pokaże w pozostałe weekendy lutego. Są to: „Liberator” i „Wpół do śmierci” ze Stevenem Seagalem, „W obronie własnej” z Jasonem Stathamem, zdobywca dwóch Oscarów® „Django” Quentina Tarantino oraz „Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych” z gwiazdą serii „Szybcy i wściekli” - Paulem Walkerem.

Na ekrany kin wchodzi właśnie „John Wick 2” - najnowszy film o przygodach byłego płatnego zabójcy (w tej roli Keanu Reeves), który po raz kolejny staje do wojny z mafią. Z tej okazji TV Puls zaprasza na pierwszą część z serii – „John Wick”. John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale na prośbę żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie będzie mu dane przeżyć żałoby w spokoju. Gdy syn rosyjskiego mafiosa napada na Wicka, John wraca do dawnej profesji. Przestępczy świat zamiera w przerażeniu... Keanu Reeves przez cztery miesiące przygotowywał się do roli, trenując judo i jiu-jitsu. Dzięki temu mógł zrezygnować z pomocy kaskaderów i samodzielnie zagrać wszystkie sceny walki. Premiera: TV Puls, niedziela 12 lutego, godz. 20:00.

TV Puls – pozostałe hity lutego

Nominowany w dwóch kategoriach do Oscara® (najlepszy dźwięk, najlepszy montaż dźwięku) „Liberator” ze Stevenem Seagalem to kino sensacyjne w najlepszym wydaniu. Casey Ryback, w przeszłości agent do zadań specjalnych, dziś wiedzie spokojne życie kucharza okrętowego. Załoga przygotowuje imprezę urodzinową dla kapitana, wynajmując m.in. zespół muzyczny. Okazuje się, że muzycy są byłymi agentami CIA, którzy zamierzają przejąć statek, nie oszczędzając ludzi. Czy Ryback stanie na wysokości zadania i uratuje załogę? TV Puls, sobota 11 lutego, godz. 20:00.

Drugim hitem ze Stevenem Seagalem, na który zaprasza TV Puls,będzie „Wpół do śmierci”. Tym razem aktor wciela się w tajnego agenta FBI, który chcąc zdobyć informacje na temat groźnego gangstera, idzie wraz z jednym z jego wspólników do więzienia. A nie jest to zwykłe więzienie, tylko położone na odległej wyspie miejsce, z którego nie ma ucieczki. Czy agentowi uda się wypełnić misję? TV Puls, sobota 18 lutego, godz. 20:00.

„W obronie własnej” to pełen widowiskowych efektów specjalnych film akcji z Jasonem Stathamem w roli głównej. Wciela się on w byłego agenta antynarkotykowego Phila Brokera, który przeprowadza się wraz z dorastającą córką do niewielkiego miasteczka w Luizjanie. Szybko okazuje się, że sielankowa miejscowość skrywa mroczne sekrety, a okolicę terroryzuje bezwzględny Gator Bodine (James Franco). TV Puls, niedziela 19 lutego, godz. 20:00.

W lutym TV Puls pokaże również „Django” - nagrodzony dwoma Oscarami® (najlepszy scenariusz oryginalny, najlepsza drugoplanowa rola męska – Christoph Waltz) film Quentina Tarantino. Akcja rozgrywa się na południu Stanów Zjednoczonych, dwa lata przed Wojną Secesyjną. Czarnoskóry niewolnik o imieniu Django (Jamie Foxx) poznaje łowcę nagród, Kinga Schultza (Christoph Waltz). Tropi on niebezpiecznych braci Brittle i tylko Django może go do nich zaprowadzić. TV Puls, sobota 25 lutego, godz. 20:00.

 Na zakończenie lutowego maratonu TV Puls wyemituje „Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych” z Paulem Walkerem. Tajny agent Damien (Paul Walker) musi odnaleźć broń masowego rażenia, która dostała się w niepowołane ręce. Ma zaledwie 24 godziny na odkrycie, kto jest w jej posiadaniu. Wszystkie tropy prowadzą do handlarza narkotyków, rezydującego w getcie zwanym Brick Mansions. TV Puls, niedziela 26 lutego, godz. 20:00.