Jesteś tutaj

KABARET Z KONOPI W SERIALU TV PULS „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

W środę 31 października o 19:00 TV Puls zaprasza na premierę odcinka serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, w którym gościnnie wystąpi Kabaret z Konopi. Jaki skecz zaprezentują artyści i co wspólnego z nim będzie miała pracująca w lombardzie Benia (Rita Weinar)?
Do lombardu przychodzą członkowie popularnego Kabaretu z Konopi. Sprzeczają się o to, jak zakończyć swój nowy skecz i o werdykt proszą pracujących tego dnia Lolka (Jerzy Górski) i Benię (Rita Weinar). Prezentują dwie wersje, kiedy nagle własny pomysł podsuwa Benia. Artyści są zachwyceni: „Ma pani talent komediowy! A może zechciałaby pani wystąpić razem z nami? Niech pani spróbuje!”. Czy Benia da się namówić na występ na scenie z Kabaretem z Konopi?

Premiera odcinka: środa, 31 października, godz. 19:00
Powtórka: sobota, 3 listopada, podczas porannego maratonu (od godz. 10:30)

 

„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” – SEZON 3
„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcję docenili widzowie, przyznając jej Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie stanowią wątki kolejnych odcinków. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska i inni. Do obsady trzeciego sezonu dołączyła Dorota Kamińska. Producentem wykonawczym jest Studio A.