Jesteś tutaj

„Koliber" - międzynarodowa produkcja z gwiazdorską obsadą.

Jason Statham

Ulice współczesnego Londynu, były komandos na ścieżce zemsty i skrywająca sekrety siostra zakonna. Thriller sensacyjny „Koliber” w niedzielę 30 kwietnia o 21:55 po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej tylko w TV Puls. W rolach głównych: jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Agata Buzek („Rewers”, „Niewinne”) i gwiazda kina akcji Jason Statham („Szybcy i wściekli 8”, „Mechanik: Prawo zemsty”, „Angielska robota”). Za kamerą – Steven Knight, twórca głośnego serialu „Tabu”.

Joey Jones (Jason Statham) to były komandos, weteran wojny w Afganistanie. Żyje na ulicach Londynu jako bezdomny, ukrywając się przed sądem wojskowym. Pewnego dnia włamuje się do apartamentu, gdzie znajduje dokumenty, karty kredytowe i pieniądze. To pozwala mu na przybranie zupełnie nowej tożsamości i podjęcie pracy. Jednocześnie pomaga siostrze Cristinie (Agata Buzek), która prowadzi schronisko dla bezdomnych. Kiedy zostaje zamordowana dziewczyna Joeya, Isabel, mężczyzna postanawia ją pomścić. W swoim prywatnym śledztwie może liczyć na pomóc siostry Cristiny. Wkrótce Cristina i Joey odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego niż by się wydawało. Wciągająca, trzymająca w napięciu intryga kryminalna oraz rewelacyjna obsada to jedne z głównych atutów „Kolibra”. Na planie spotkali się gwiazdor serii „Szybcy i wściekli”, Jason Statham, oraz Agata Buzek, znakomita aktorka, która może poszczycić się spektakularnymi sukcesami za granicą. Oboje nigdy wcześniej ze sobą nie pracowali, ale szacunek i zaufanie, jakim siebie obdarzyli, sprawiły, że udało im się oddać wyjątkową więź, jaka łączy grane przez nich postaci.

O swojej roli Agata Buzek, przed światową premierą filmu, powiedziała: „Na początku wydaje się, że Cristina to bardzo silna i pewna siebie osoba, która doskonale wie, co robi i po co. Jednak wraz z rozwojem akcji odkrywamy, że jej życie wcale nie jest takie proste. Cristina toczy wewnętrzną walkę a widz poznaje ją w przełomowym dla niej momencie. Prawdopodobnie przez ostatnich 15-20 lat uciekała po to, by nie myśleć o przeszłości. I według mnie właśnie teraz ma czas na to, by się zatrzymać, i pomyśleć o tym, co się kiedyś wydarzyło”.

„Koliber” - polska premiera w telewizji ogólnodostępnej w TV Puls: niedziela, 30 kwietnia, godz. 21:55Premiera Kolibra w TV Puls odbędzie się podczas Wieczoru z Jasonem Stathamem. Rozpocznie go o godz. 20:00 emisja filmu akcji Protektor. Bohaterem jest Luke Wright (Jason Statham), do niedawna nowojorski policjant. Dziś, skompromitowany i bez pracy włóczy się po ulicach. Pewnego dnia spotyka dziewczynkę ściganą przez chińską Triadę i rosyjską mafię. Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwaną osobą w mieście. Dziewczynka zna śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi wszystko, by jej nie ujawniła…