Jesteś tutaj

KRZYSZTOF HANKE i ZBIGNIEW BUCZKOWSKI PONOWNIE RAZEM PRZED KAMERĄ

Widzów serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” czeka kolejna niespodzianka! W odcinku z dnia 15 marca wystąpi gościnnie Krzysztof Hanke, który wraz ze Zbigniewem Buczkowskim tworzył niegdyś duet w serialu „Święta wojna”. O czym opowiada „lombardowy” wątek z udziałem tych uwielbianych przez widzów aktorów?

- W „Lombardzie…” gram muzyka Górniczej Orkiestry Dętej, którego koledzy przez przypadek zostawili na stacji benzynowej – i to bez żadnych pieniędzy! Jedynym sposobem na to, abym wrócił na Śląsk, jest zastawienie czegoś w lombardzie. Sprawy jednak się komplikują i do akcji musi wkroczyć właściciel lombardu, grany przez Zbyszka Buczkowskiego. Niemałą rolę w moim wątku odgrywa też Ziutek, czyli Henryk Gołębiewski – zdradza Krzysztof Hanke i dodaje: - Podczas kręcenia „Lombardu…” wróciły miłe wspomnienia z okresu, kiedy razem ze Zbyszkiem Buczkowskim graliśmy w „Świętej wojnie”. Zbyszek również się śmiał, bo jemu też się przypomniały historie i język, jakim mówiłem w „Świętej wojnie”. Zdradzę bowiem, że wcielając się w „Lombardzie…” w muzykującego górnika, mówię śląską gwarą. Mam nadzieję, że widzom spodoba się odcinek z moim udziałem.

Premiera odcinka z Krzysztofem Hanke: piątek 15 marca godz. 19:00. Tylko w TV Puls!

„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcja cieszy się ogromną popularnością – widzowie przyznali „Lombardowi…” Telekamerę Tele Tygodnia 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Serial otrzymał ponowną nominację do tej prestiżowej nagrody i obecnie walczy o Telekamerę Tele Tygodnia 2019.
W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska, Rita Weinar, Maciej Gisman i inni. W serialu pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Bartek Marszałek, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi. Nowe odcinki od poniedziałku 25 lutego o 19:00, tylko w TV Puls!