Jesteś tutaj

„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” – ZLOT FANÓW SERIALU W MRĄGOWIE!

 

„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” – ZLOT FANÓW SERIALU W MRĄGOWIE!

 

Telewizja Puls zaprasza na zlot fanów serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, który odbędzie się w sobotę 3 sierpnia w Mrągowie. Pojawią się: Mateusz Murański, Dominik Dąbrowski, Rita Weinar i Maciej Gisman, czyli serialowi: Adek, „Beton”, Benia i Maciek.

Zlot odbędzie się dzień po muzyczno-rozrywkowym wydarzeniu „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”, które w piątek 2 sierpnia organizują w amfiteatrze nad Jeziorem Czos Telewizja Puls i Stowarzyszenie PAKA. Tam również będzie można spotkać aktorów z „Lombardu…”, bawiących się na widowni!

Zobacz zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=qHZb6GslDFk

Trwają zdjęcia do 5. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, ale aktorom uda się znaleźć wolną chwilę dla swoich fanów! Czworo z nich przyjedzie do Mrągowa, aby opowiedzieć o nowych odcinkach, atmosferze na planie i dalszych losach granych przez siebie postaci. Będzie to już drugi zlot fanów „Lombardu…”, który organizuje Telewizja Puls. Poprzedni odbył się w ubiegłym roku w Ustce i cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Sobota 3 sierpnia, godz. 12:00-14:00. Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, ul. Warszawska 26

 

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”

 

W piątek 2 sierpnia Telewizja Puls i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na muzyczno-rozrywkowe wydarzenie lata – widowisko „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”!

Na scenie wystąpią: Doda & Virgin (w ramach trasy pożegnalnej Dody z zespołem Virgin), zespół Piersi z hitami „Będzie zabawa” i „Toasty”, legenda disco-polo, czyli Boys, Łobuzy („Ona czuje we mnie piniądz”), Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach oraz Patrycja Runo.

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów wodzirej Paweł Gołębski a także bawiący się razem z widownią aktorzy z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”!

 

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” – emisja tylko w TV Puls!