Jesteś tutaj

„NAJLEPSZA KUCHNIA!” – KULINARNY PROGRAM TELEWIZJI PULS!

Najlepsza kuchnia!

Telewizja Puls zaprasza na program kulinarny „Najlepsza kuchnia!”. Prowadzą go: kucharz Piotr Ogiński („Top Chef” i „Hell's Kitchen”) oraz Dominika Skoczylas – aktorka znana m.in. z roli Andżeli w hitowym serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”.

Partnerami projektu są: producent naczyń do zdrowego gotowania – firma Zepter oraz producent przypraw i musztard Prymat. „Najlepsza kuchnia!” – premiery 10 odcinków codziennie od 10 do 21 grudnia, tylko w TV Puls. „Najlepsza kuchnia!” to nowy program Telewizji Puls, który dostarczy widzom sporej dawki rozrywki, prostych, ciekawych i zdrowych przepisów oraz praktycznych kulinarnych porad. W każdym z 10 odcinków znany kucharz Piotr Ogiński w zabawny sposób uczy adeptkę sztuki kulinarnej, aktorkę Dominikę Skoczylas, łatwych i szybkich dań. Gotując, prowadzący przywołają zabawne anegdoty związane z ich doświadczeniami kulinarnymi oraz podzielą się cennymi poradami, przydatnymi w kuchni. Więcej informacji na stronie: Najlepszakuchnia.tvpuls.pl - Gotowanie to wspaniała sprawa, dlatego cieszę się, że w kulinarną przygodę wciągnę Dominikę.

Łączy nas podobna energia, więc widzów programu „Najlepsza kuchnia!” czeka spora dawka dobrego humoru, a przy tym nietrudnych a zarazem oryginalnych pomysłów na smaczne potrawy – cieszy się Piotr Ogiński. - Muszę przyznać, że w gotowaniu nigdy nie odnosiłam sukcesów, grunt, by danie się nie przypaliło i nadawało do zjedzenia. Teraz czeka mnie kulinarne wyzwanie i to pod okiem kamer, więc mobilizacja do działania podwójna! To, co chciałabym wnieść do programu, to entuzjazm początkującego kucharza oraz kulinarne porady, których uczyły mnie moja babcia i mama. – mówi Dominika Skoczylas. Sezon pierwszy liczy 10 odcinków x 5 minut. Emisje w TV Puls: codziennie od poniedziałku do piątku od 10 do 21 grudnia, o godz. 17:55 Piotr Ogiński - kucharz, uczestnik takich programów jak „Top Chef” czy „Hell’s Kitchen”, twórca jednego z najpopularniejszych vlogów kulinarnych „Kocham Gotować”. Dominika Skoczylas – aktorka teatralna i serialowa, którą widzowie TV Puls pokochali za rolę Andżeli w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Patronat medialny: * Kropka TV Partnerzy projektu: * producent naczyń do zdrowego gotowania Zepter * producent przypraw i musztard Prymat Producent programu: * Tvworking