Jesteś tutaj

NAJLEPSZE ŚWIĘTA W PULS 2!

Na Święta i Sylwestra PULS 2 szykuje najlepsze animacje, seriale i filmy! Włącz telewizor i poczuj prawdziwe ciepło Świąt - bo nic tak nie rozgrzewa jak przezabawne historie i przezabawne hity!

24.12.

W Wigilię PULS 2 zaprasza w paśmie Puls Kids już od 06:45 na znakomite  seriale animowane jak: „Księżniczka Zosia”, „Smerfy”, „Tomek i przyjaciele” i wiele innych! Od 14:00 dzieci i rodziców  ucieszy maraton z uwielbianymi bohaterami w filmach animowanych: „Zaplątani. Tajemnica złotego kwiatu”, „Jak wytresować smoka: święta w domu”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Dwanaście prac Asterixa” oraz „Ratatuj”. Po 20:00 szykujemy się na spotkanie z bohaterami hitowego serialu „Lombard. Życie pod zastaw”; widzów dorosłych ucieszy również komedia sensacyjna „Sztos 2” (21:55).

25.12.

Pierwszy Dzień Świąt rozpocznie w PULS 2 pasmo Puls Kids z najlepszymi animacjami – startujemy jak zawsze o 06:45, by spotkać się z bohaterami „Smerfów”, „Mustanga”, „Biedronki i Czarnego Kota” i wielu innymi sympatycznymi postaciami! Od 15:30 zapraszamy na  maraton z pełnometrażowymi animacjami: „Kopciuszek: spełnione marzenia”, „Asterix Gal” oraz „Potwory i spółka”. O 20:00 na Widzów czekają Kazimierz i przyjaciele w serialu „Lombard. Zycie pod zastaw” a o 21:55 – bohaterowie komedii „Śniadanie do łózka” o nieporadnym życiowo kucharzu, który z dnia na dzień został celebrytą. W obsadzie m.in. Tomasz Karolak i Izabela Kuna.

26.12.

Drugi Dzień Świąt w PULS 2 zaczynamy z serialami animowanymi w pasmie Puls Kids, tradycyjnie o 06:45. Od godziny 11:15 Widzów czekają spotkania z bohaterami filmów animowanych: „Mała Syrenka”, „Kacza Gwiazdka: Święta u Mikiego”, „Magiczna Gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka”, „Piękna i Bestia: Zaczarowane Święta”, „Toy Story: Prehistoria”, „Asterix Gal” i o 20:00 – „Ratatuj”.

31.12/01.01.2021

Również w Sylwestra nie mogło zabraknąć w PULS 2 znakomitych animacji – od 15:30 zapraszamy m.in. na filmy: „Piotruś Pan: Wielki Powrót”, „Sezon na Misia: strach się bać” oraz „Opowieść wigilijna” Roberta Zemeckisa. O 20:00 Widzowie spotkają się z bohaterami serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. O 22:00 PULS 2 przygotował propozycję dla amatorów mocnych wrażeń – „Krzyk 3”, czyli trzecią część serii horrorów w reżyserii mistrza Wesa Cravena.

Nowy Rok w PULS 2 rozpoczniemy z pasmem Puls Kids z najlepszymi animacjami. Od 16:40 na Widzów czekają bohaterowie dwóch pełnometrażowych animacji: „Rogatego rancza” i „Gangu wiewióra 2”. A o 20:00 zawitamy w progach najsłynniejszego polskiego lombardu w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.