Jesteś tutaj

„NIECIK” Z NOWYM HITEM W SERIALU TV PULS „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

W poniedziałek 4 września wystartowała nowa produkcja Telewizji Puls - serial „Lombard. Życie pod zastaw” ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli.

W odcinku 7., którego premiera zaplanowana jest na wtorek 12 września o 18:20, wystąpi gościnnie Tomasz „Niecik” Niecikowski, gwiazda muzyki disco polo, autor hitu „Cztery osiemnastki”. Kogo zagra i jakie perypetie czekają jego postać?

Tomasz „Niecik” Niecikowski wcieli się w gwiazdę disco polo, której po koncercie skradziono cenny sygnet.

- Kiedy przeczytałem pomysł na odcinek, poczułem, że to rola dla mnie. Tym bardziej, że praktycznie zagrałem samego siebie. Akcja rozpoczyna się w momencie, kiedy po koncercie gonią mnie piszczące fanki, a ja w ostatniej chwili ukrywam się przed nimi w pokoju hotelowym. Pomaga mi sympatyczna młoda sprzątaczka. Następnego dnia dziewczyna zjawia się w lombardzie, żeby zastawić kosztowny męski sygnet. Okazuje się, że należy on do granego przeze mnie bohatera – skąd więc znalazł się u niej? Atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Jak zakończy się ta intryga, widzowie przekonają się sami! – mówi Tomasz „Niecik” Niecikowski.

Czy „Niecik” rozważa karierę aktora? – Mam już za sobą kilka ról, tę w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” uważam za szczególnie  udaną. Przed kamerą czuję się jak ryba w wodzie, więc kto wie - może kiedyś dostanę główną rolę w filmie? – dodaje muzyk. W serialu „Lombard. Życie pod zastaw” fanów „Niecika” czeka jeszcze jedna niespodzianka: usłyszą fragment jego najnowszej piosenki – Występ w „Lombardzie…” jest dla mnie ważny również dlatego, że w odcinku z moim udziałem zaprezentowany zostanie fragment mojego najnowszego utworu „Sexuelle” – zdradza „Niecik”.