Jesteś tutaj

PRAWDZIWE ŚLĄSKIE POCZUCIE HUMORU TYLKO W TV PULS I PULS 2

Śląsk to węgiel, kluski z roladą i modrą kapustą oraz… Kabaret Rak. Oni zawsze będą znakiem firmowym słynnego śląskiego poczucia humoru. TV Puls i PULS 2 zapraszają w kwietniu na spotkanie z Rakami w kolejnych odcinkach kabaretowego talk show „Najśmieszniejsi”! Program poprowadzi jedyna w swoim rodzaju, charyzmatyczna Joanna Bartel. Premiery odcinków w piątki 20 i 27 kwietnia o 21:00 (PULS 2) oraz w soboty 21 i 28 kwietnia o 14:30 (TV Puls).

Wiele lat występowali jako słynne „śląskie trojaczki” z Grzegorzem Poloczkiem. Dziś Kabaret Rak tworzą dwaj artyści: Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek. Każdy do tego kultowego już kabaretu wniósł swoją sławę, dorobek i doświadczenie. Krzysztof Hanke to przede wszystkim niezapomniany Bercik z serialu „Święta wojna”, w którym grał razem z Joanną Bartel. Krzysztof Respondek to niezwykle lubiany aktor, ale przede wszystkim charyzmatyczny wokalista.

W „Najśmieszniejszych” opowiedzą między innymi o tym, co robili przed rozpoczęciem kariery kabaretowej, o zagranicznych występach dla Polonii, o swoich największych pasjach i ukrytych talentach. Przywołają też serial z lat 90. ,,Święta wojna”, w którym Krzysztof Hanke i Joanna Bartel zagrali małżeństwo. Opowiedzą o pracy na planie oraz o popularności, którą przyniósł im serial. Dowiemy się też, co w gwarze śląskiej oznacza moplik i dlaczego śpiewanie jest tak bardzo pożyteczne. Kabaret Rak specjalnie dla widzów Telewizji Puls zaśpiewa piosenki ,,Moplik”, ,,Różowe okulary” czy ,,Playboy z Bytkowa”. Zaprezentuje również skecze ,,Wychowanie dzieci”, ,,Celebryta” i ,,Kreatorzy mody” oraz monolog o aktorze. Premiera w PULS 2: piątek 20 i 27 kwietnia, godz. 21:00. Premiera w TV Puls: sobota 21 i 28 kwietnia, godz. 14:30