Jesteś tutaj

PRAWIE 2,2 MILIONA WIDZÓW 24. TELEKAMER „TELE TYGODNIA” 2021 W TV PULS!

W środę 10 marca o 20:00 TV Puls wyemitowała finał i wręczenie 24. Telekamer „Tele Tygodnia” 2021. Najważniejsze telewizyjne wydarzenie roku przyciągnęło prawie 2,2 miliona widzów. Powtórka już w najbliższy piątek 12 marca o 22:00, w PULS 2.

Czytelnicy najpopularniejszego TV guide’u w Polsce po raz kolejny wybrali swoich telewizyjnych ulubieńców, przyznając statuetki w aż 11 kategoriach. Wieczór poprowadzili Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski.

- Telekamery „Tele Tygodnia” to najważniejsza branżowa nagroda, którą od 24 lat przyznają Widzowie i Czytelnicy „Tele Tygodnia”. Ciężko pracowaliśmy, szczególnie w obecnych warunkach, żeby relacja z wręczenia Telekamer się udała - tym bardziej więc cieszy nas zainteresowanie Widzów i wyniki oglądalności. Dziękujemy Czytelnikom i Redakcji „Tele Tygodnia” za zaufanie oraz ZPR za współpracę przy realizacji emisji. - powiedział Prezes Telewizji Puls, Dariusz Dąbski - Telewizja Puls to telewizja, która łączy - chcieliśmy zapewnić wszystkim Widzom dobre, pozytywne emocje w dniu ich święta, których w obecnych czasach szczególnie potrzebują. Bardzo nas cieszy Złota Telekamera dla „Lombardu”, która jest wyrazem największego uznania Widzów. Gratulujemy aktorom, całej ekipie Studia A i zespołowi Telewizji Puls. – dodał Prezes Telewizji Puls.

To już drugi rok z rzędu, kiedy Telewizja Puls przeprowadziła relację z wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia” – najważniejszego branżowego wydarzenia, które po latach wróciło do telewizji. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery „Tele Tygodnia” 2013, 2014 i 2015 oraz Złotej Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. Trzykrotnie Telekamerę „Tele Tygodnia” (2018, 2019, 2020) otrzymał serial Telewizji Puls i Studia A – „Lombard. Życie pod zastaw”. Zwieńczeniem trzech Telekamer dla „Lombardu” jest przyznana serialowi w tym roku prestiżowa Złota Telekamera.