Jesteś tutaj

Premiera filmu „Agenci” i serialu „To moje życie!”.

Agenci

Wraz z telewizyjną jesienią rozpędu nabiera też ramówka TV Puls. Na tydzień 5-11 września 2015 stacja przygotowała kilka dużych premier. Filmową premierą tygodnia będzie emitowany niedawno w kinach film akcji „Agenci” ze świetnymi Markiem Wahlbergiem i Denzelem Washingtonem w rolach głównych. „Agenci” to sensacyjne kino w starym stylu: dużo akcji, świetne dialogi, humor i genialny duet wyrazistych bohaterów. Czego chcieć więcej? Serialową premierę tygodnia będzie nowa turecka produkcja „To moje życie!”. To współczesna wersja Kopciuszka i kolejna wśród produkcji znad Bosforu, które ostatnio święcą triumfy na świecie. Będzie to premiera serialu w Polsce! Ale to nie wszystko. Co jeszcze na Was czeka? Przygotowaliśmy listę najważniejszych tytułów na ten tydzień.

SERIALE TV PULS

 • To moje życie! (That is My Life) serial obyczajowy, Turcja 2015, reż. Hamdi Alkan, dystrybutor: FOX International Channels, wyst.: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu.

  „To moje życie!” to współczesna wersja Kopciuszka. Główną bohaterką serialu jest piękna Bahar, która mieszka w Stambule wraz ze swoimi przybranymi rodzicami i okropną, wiecznie zazdrosną siostrą Efsun. Bahar wiedzie skromne życie, a z powodu braku pieniędzy rezygnuje nawet z edukacji. Jednak los jest dla niej jeszcze bardziej okrutny. Dziewczyna, która w rzeczywistości jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira i zamożnej, zmarłej przy porodzie kobiety, nie zdaje sobie sprawy, że jej adopcyjna matka ma wobec niej nikczemny plan. Zamierza okłamać Mehmeta i powiedzieć mu, że to Efsun jest jego prawdziwą, dawno zaginioną córką… Czy prawda wyjdzie na jaw i ojciec z ukochaną córką będą mogli być znowu razem? Czy współczesny Kopciuszek będzie mógł wieść życie, jakie było mu pisane? Premiera: środa, 9 września, godz. 13:00. Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 13:00.

 • Bibliotekarze (The Librarians, 1. sezon) przygodowy, USA 2014, wyst.: Noah Wyle, Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn

  „Bibliotekarze” to fascynująca podróż dla fanów „Indiany Jonesa” i poszukiwaczy tajemnic przeszłości. Serial opowiada o tajnym stowarzyszeniu zapalonych bibliotekarzy, którzy chroniąc starożytnych artefaktów, takich jak Arka Przymierza, Włócznia Przeznaczenia, Kielich Judasza czy legendarny miecz Excalibur, doświadczają niezwykłych przygód, odkrywają sekrety ludzkości i chronią ją przed nadnaturalnymi zagrożeniami. Czy uratują świat przed nadprzyrodzonymi siłami? Serial „Bibliotekarze” oparto na serii emitowanych w TV Puls znakomitych filmów przygodowych pt. „Bibliotekarz” z Noahem Wyle’em w roli mola książkowego Flynna Carsena, który staje na straży największych skarbów cywilizacji. Premiera 3. i 4 odcinka: środa, 9 września, godz. 20:00. Emisja dwóch premierowych odcinków: każda środa, godz. 20:00.

 • Motyw (Motive, 1. sezon) serial kryminalny, Kanada 2013, wyst.: Brendan Penny, Kristin Lehman, Lauren Holly, Louis Ferreira. Nietypowy serial kryminalny, którego każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i odpowiedzi na pytania „jak” i „dlaczego” zabito, a nie – jak w tradycyjnym kryminale – „kto zabił”. Co łączy ofiarę i mordercę? Jaki był motyw zabójstwa? Angie Flynn i jej zespół zrobią wszystko, by rozwiązać każdą zagadkę. Premiera 2. odcinka: wtorek, 8 września, godz. 22:50. Emisja premierowych odcinków: każdy wtorek, godz. 22:50.

FILMY TV PULS

 • Terminator 2: Dzień sądu (Terminator 2: Judgment Day) akcja, USA 1991, reż. James Cameron, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Linda Hamilton, Robert Patrick.

  Klasyka science-fiction i jeden z lepszych filmów tego rodzaju w historii kina. W przyszłości trwa wojna ludzi z maszynami, które przejęły władzę nad światem. Jedyną nadzieją ludzkości jest charyzmatyczny przywódca Ruchu Oporu, John Connor. Obawiając się go, maszyny wysyłają w przeszłość nowy prototyp cyborga T-1000, który ma zgładzić młodego Johna Connora. W ślad za nim Ruch Oporu wysyła stary model Terminatora (Arnold Schwarzenegger), przeprogramowany tak, aby ocalił życie młodego Johna. Emisja: sobota, 5 września, godz. 20:00 i poniedziałek, 7 września, godz. 22:55.
 • Agenci (2 Guns) akcja, USA 2013, reż. Baltasar Kormakur, wyst.: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Bill Paxton, Paula Patton. Agent do walki z narkotykami i oficer wywiadu marynarki kradną pieniądze gangsterów, żeby przekazać je na dobre cele. Wkrótce przekonują się, że tak naprawdę ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcą jest mafia. W rolach głównych rewelacyjni Denzel Washington i Mark Wahlberg. Emisja: niedziela, 6 września, godz. 20:00.
 • Gorączka (Heat) akcja, USA 1995, reż. Michael Mann, wyst.: Al Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer, Natalie Portman, Ashley Judd, Danny Trejo, Jon Voight. Neil McCauley jest poszukiwanym przez policję, brutalnym i bezwzględnym złodziejem. Wraz ze swymi kumplami – Chrisem i Michaelem – organizuje zbrojny napad na opancerzoną furgonetkę, przewożącą obligacje. Wszystko przebiega bez zarzutu, dopóki jeden z nowicjuszy uczestniczący w akcji, nie wytrzymuje napięcia i niespodziewanie wypala z broni. W strzelaninie ginie trzech strażników. Do akcji wkracza Vincent Hanna - zasłużony gliniarz z wydziału zabójstw, od wielu lat zaciekle walczący z przestępczością w Los Angeles. Po przybyciu na miejsce zbrodni, Hanna szczegółowo odtwarza przebieg tragedii, trafiając wkrótce na trop przestępców. Tymczasem McCauley przygotowuje ostatni wielki skok na bank, po którym zamierza przejść na emeryturę i wyjechać do Nowej Zelandii. Vincent Hanna za wszelką cenę postanawia go schwytać. Emisja: niedziela, 6 września, godz. 22:15 i środa, 9 września, godz. 21:50.
 • U Pana Boga w ogródku komedia, Polska 2007, reż. Jacek Bromski, wyst.: Andrzej Zaborski, Emilian Kamiński, Krzysztof Dzierma, Małgorzata Sadowska, Wojciech Solarz.

  Królowy Most - małe miasteczko we wschodniej Polsce, gdzie czas płynie spokojnie, a bieg wydarzeń kontrolują wspólnie proboszcz i komendant policji. Nowinki z wielkiego świata docierają tu rzadko i zazwyczaj w nietypowej postaci. Mimo to, w Królowym Moście żyje się w odwiecznej harmonii z naturą i boskimi przykazaniami. Jednak pewnego dnia do Królowego Mostu przybywa niejaki Jerzy Bocian, dawniej Józef Czapla, lepiej znany pod pseudonimem Żuraw. To świadek koronny w procesie mafii, który tu na prowincji zacząć ma nowe życie. Niestety jego tropem podążają już płatni zabójcy. W tym samym czasie pojawia się także nowy policjant, na którego z utęsknieniem czeka komendant pragnący rozwinąć skrzydła policyjnej fantazji i utworzyć na posterunku wydział zabójstw. W dodatku obaj przybysze okazują się nader podatni na wdzięki miejscowych pań, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację w miasteczku. Emisja: czwartek, 10 września, godz. 20:00.

Dla Dzieci

 • Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta animacja, Hiszpania 2012, reż. Enrique Gato, dubbing: Cezary Pazura, Dariusz Błażejewski, Franciszek Dziduch, Jacek Kawalec, Krzysztof Zakrzewski, Małgorzata Socha, Miriam Aleksandrowicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Borkowski, Tomasz Knapik, Włodzimierz Press.

  Tedi Jones od dziecka pragnął zostać archeologiem i łowcą skarbów. Szansa na spełnienie marzeń pojawia się, gdy w ręce bohatera trafia klucz do Złotego Miasta Inków, a on sam - wskutek zabawnego zbiegu okoliczności – zostaje wzięty za światowej sławy profesora. Tak rozpoczyna się jego niezwykła podróż do miejsca, gdzie według legend spoczywa skarb zaginionej cywilizacji. Po drodze Tedi zakochuje się w pięknej podróżniczce, zaprzyjaźnia z ekscentrycznym wynalazcą i trafia na czarną listę Jawamdamma, szefa szajki złodziei antyków. Emisja: niedziela, 6 września, godz. 12:00.