Jesteś tutaj

Premiera komedii „Babcisynek”, czyli TV Puls poleca w tygodniu 22-28 sierpnia 2015.

Kadr z filmu babcisynek

Premierą tygodnia 22-28 sierpnia 2015 w TV Puls będzie rewelacyjna komedia „Babcisynek” o perypetiach 35-letniego Aleksa, który musi udawać przed kumplami, który wprowadzając się do babci i jej koleżanek musi udawać przed kumplami, że mieszka z pięknymi dziewczynami… W tygodniu sporo filmowej klasyki, w tym takie hity, jak „Con Air: Lot skazańców” z Nicolasem Cagem i Johnem Malkovichem i kultowa „Maczeta” z Dannym Trejo, Robertem de Niro i Jessiką Albą.

Ponadto TV Puls zaprasza na świetne seriale, a szczególnie na nową turecką produkcję „Kontrakt na miłość”, która ma swoją premierę w Polsce. To ciepła i pełna humoru opowieść o błędach młodości, rodzinnych konwenansach i – a jakże! – miłości. Ponadto, jak co tydzień, TV Puls zaprasza na premierę kolejnego odcinka serialu „Jeździec bez głowy”, premierowe telenowele „Za głosem serca” i „Santa Diabla” oraz rosyjski, atrakcyjny wizualnie serial „Trzej muszkieterowie”, kolejną adaptację dzieła Aleksandra Dumasa

SERIALE TV PULS

Kontrakt na miłość (In Love Again) serial obyczajowy, Turcja 2015, dystrybutor: FOX International Channels, reż. Ersoy Guler, wyst.: Bugra Gulsoy, Lale Basar, Nazli Tosunoglu, Orhan Alkaya, Ozge Ozpirincci, Sema Kecik, Tamer Levent. Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek, godz. 14:00.
 
Jeździec bez głowy (Sleepy Hollow) akcja, USA 2013, reż. Len Wiseman, wyst.: Tom Mison, Nicole Beharie, Orlando Jones, Katia Winter. Premiera 13. odcinka: wtorek, 25 sierpnia, godz. 22:45. Emisja premierowych odcinków: każdy wtorek, ok. godz. 23:00.
 
Santa Diabla telenowela, USA 2013, dystrybutor: Telemundo, reż. Luis Manzo, Rircardo Schwartz, wyst.: Gaby Espino, Aarón Díaz, Carlos Ponce, Ximena Duque, Frances Ondiviela, Roberto Mateos, Jorge Eduardo, Wanda D’Isidoro, Ezequiel Montalt. Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek, godz. 12:00.
 
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robó) telenowela, Meksyk 2013, wyst.: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel. Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek, godz. 13:00.
 
Trzej muszkieterowie (Three Musketeers) przygodowy, Rosja 2013, wyst.: Yuri Chursin, Alexei Makarov, Pavel Barshak, Rinal Mukhametov, Anna Starshenbaum Kolejna adaptacja dzieła Aleksandra Dumasa. Głównym bohaterem serialu jest młody i żądny przygód – D’Artagnan, który przybywa do Paryża, by stać się królewskim muszkieterem. Poznaje tam wiernych przyjaciół – Atosa, Portosa i Aramisa. Czeka na niego wiele pokus i prób, które będzie musiał przejść. Pomocne będzie więc motto „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Emisj: poniedziałek-piątek, godz. 17:00.
 
 
Zlecenie na śmierć (Icarus) akcja, Kanada 2008, reż. Dolp Lundgren, wyst.: Dolp Lundgren,Stefanie von Pfetten, Samantha Mathis.

Zawodowy morderca KGB - Edward Genn (kryptonim „Icarus”) – w chwili upadku Związku Radzieckiego znajduje się w obcym kraju, w którym nikomu nie może ufać. Postanawia zacząć wszystko od początku. Przyjmuje nową tożsamość, zakłada rodzinę i próbuje prowadzić własny biznes. Wkrótce jednak Edward przekonuje się, że człowiek taki jak on nie zdoła uciec przed swoją kryminalną przeszłością. Teraz on sam staje się celem, a zabójca, który go ściga, nie cofnie się przed niczym, by wykonać zadanie. Emisja: sobota, 22 sierpnia, godz. 20:00 i piątek, 28 sierpnia, godz. 22:00.

Bitwa o ziemię (Battlefield Earth) akcja, USA 2004, reż. Roger Christian, wyst.: John Travolta, Forest Whitaker, Barry Pepper. Ziemia, rok 3000.

Planeta została podbita przez bezwzględnych przedstawicieli obcej cywilizacji – Psyklopów. Nadszedł czas, w którym człowiek jest gatunkiem zagrożonym. Nieliczni, którym udało się przetrwać, dzielą się na dwie grupy: niewolników – zależnych od najeźdźców oraz zbiegów, żyjących w prymitywnych plemionach. Buntownik – Jonnie Goodboy Tyler – wraz z nieliczną grupą cudem ocalonych ludzi ukrywa się w górach. W pewnym momencie decyduje się na poszukiwanie nowego schronienia... i tak wpada w ręce Psyklopów. Z miejsca staje się jednym z niewolników pracujących dla najeźdźców. Z czasem zwraca na siebie uwagę jednego z szefów – Terla – który wyraża podziw dla jego inteligencji i wytrwałości. Dlatego też postanawia nauczyć Jonniego języka Psyklopów, obsługi maszyn i tym samym wykorzystać go do własnych celów. Nieoczekiwanie sytuacja ta obraca się przeciwko niemu... Ta oryginalna i innowacyjna opowieść dała początek zupełnie nowemu stylowi filmów science-fiction wypełnionych akcją, humorem i niesamowitymi efektami specjalnymi! Emisja: sobota, 22 sierpnia, godz. 21:50 i czwartek, 27 sierpnia, godz. 23:45.

Con Air: Lot skazańców (Con Air) akcja, USA 1997, reż. Simon West, wyst.: Nicolas Cage, John Malkovich, John Cusack.

Cameron Poe, zwolniony warunkowo więzień, wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju. Gdy przestępcy, pod dowództwem psychopatycznego Cyrusa „Wirusa” Grissoma przejmują kontrolę nad maszyną, Poe uświadamia sobie, że znalazł się w śmiertelnej pułapce. Tym bardziej, że władze postanawiają wysadzić maszynę w powietrzu… Emisja: niedziela, 23 sierpnia, godz. 20:00 i poniedziałek, 24 sierpnia, godz. 22:50.

Maczeta (Machete) akcja, USA 2010, reż. Robert Rodriguez, Ethan Maniquis, wyst.: Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Robert De Niro, Jessica Alba, Steven Seagal, Cheech Marin. 

Agent federalny Machete Cortez to niebezpieczny mściciel z Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Jest mistrzem w posługiwaniu się bronią sieczną. Booth, miejscowy biznesmen z Teksasu, wynajmuje Corteza do zabicia skorumpowanego senatora Johna McLaughlina. W trakcie próby zamachu, Cortez zostaje postrzelony przez snajpera, którego – jak się później okazuje – wynajął... Booth. Oszukany i rozjuszony Cortez ucieka. Owładnięty żądzą zemsty planuje krwawą rozgrywkę z dawnymi przełożonymi. Tropem mistrza walki podążają: policja, ludzie Bootha oraz agentka urzędu imigracyjnego – Sartana Rivera. Emisja: niedziela, 23 sierpnia, godz. 22:15.

Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza (The Librarian 3) przygodowy, USA 2008, reż. Jonathan Frakes, wyst: Noah Wyle, Stana Katic, Bruce Davison, Bob Newhart.

Trzecia część przygód bohaterskiego bibliotekarza - Flynna Carsena. Tym razem współpracownicy namawiają go, by udał się na urlop. Flynn postanawia wykorzystać więc wolny czas na odwiedzenie Nowego Orleanu, gdyż miasto to częstokroć pojawiało się w jego niepokojących wizjach. Tam poznaje piękną kobietę, która ostatnio często widywał we śnie. Nie wie, że kryje ona mroczną tajemnicę. W tym czasie w mieście pojawiają się przedstawiciele rosyjskiego rządu poszukujący ciała Drakuli oraz cennego artefaktu – Kielicha Judasza. Emisja: środa, 26 sierpnia, godz. 20:00.

Ace Ventura: Psi detektyw (Ace Ventura) komedia, USA 1994, reż. Tom Shadyac, wyst.: Jim Carrey, Courteney Cox. 

Psi detektyw – Ave Ventura – jest wielkim miłośnikiem zwierząt, w pełni oddanym swojej pracy. Pewnego dnia, przebrany za dostawcę, porywa psa właścicielowi, który jego zdaniem źle traktuje swojego pupila. Następnie przywozi szczeniaka do swojego domu, w którym... ma prawdziwe zoo! Niebawem Ventura, jako najlepszy detektyw, zostaje zatrudniony do poszukiwań delfina, który znika z delfinarium w Miami. Ma niewiele czasu na znalezienie delfina, który jest maskotką miejscowej drużyny futbolowej, dla której zbliża się ważny mecz. Poszukiwania szalonego detektywa pełne są komicznych sytuacji, które dostarczą wspaniałej zabawy! Emisja: czwartek, 27 sierpnia, godz. 22:00.

Babcisynek (Grandma's boy) komedia, USA 2006, reż. Nicholaus Goossen, wyst.: Allen Covert, Doris Roberts, Joel Moore, Kevin Nealon, Linda Cardellini, Nick Swardson, Shirley Jones. 

Premiera TV Puls! W ciągu dnia 35-letni Alex (Allen Covert) jest najstarszym na świecie testerem gier wideo. W nocy zaś pracuje nad nową, wielką grą do konsoli. Kiedy jeden z jego współlokatorów wszystkie wspólne pieniądze przeznaczone na czynsz wydaje na dziewczyny, Alex zmuszony jest przeprowadzić się do swojej babci Lilly (Doris Roberts) i jej dwóch przyjaciółek: Grace (Shirley Jones) i Bea (Shirley Knight). Problem polega na tym, że wszyscy znajomi Alexa myślą, że ich kumpel mieszka z niesamowitymi laskami... Emisja: czwartek, 27 sierpnia, godz. 21:50.