Jesteś tutaj

Serial komediowy własnej produkcji, premierowe hity filmowe i seriale oraz odświeżona oprawa graficzna wiosną w TV Puls!

Już w marcu w TV Puls długo oczekiwaną premierę będzie miał serial komediowy „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej. To pierwszy serial produkcji Telewizji Puls. Cezary Pazura wciela się w nim w swoje alter ego, gra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Serial będzie obfitował w humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi na temat współczesnej popkultury. Znakiem rozpoznawczym stacji jak zwykle będą filmy emitowane pierwszy raz w ogólnodostępnej telewizji.

TV Puls pokaże m.in. takie premierowe hity, jak „Likwidator”, który przekonuje, że Arnold Schwarzenegger wciąż jest w świetnej formie, komedię „Tower Heist: Zemsta cieciów”, w której zobaczymy prawdziwy zestaw gwiazd (Alan Alda, Ben Stiller, Casey Affleck, Eddie Murphy i Matthew Broderick), świetną komedię Druhny, czyli damską wersję „Kac Vegas”, nominowany do Oscara za efekty specjalne przebój kinowy „Królewna Śnieżka i Łowca” z Charlize Theron, Kristen Stewart i Chrisem Hemsworthem w rolach głównych, film akcji „Kula w łeb” z Sylvestrem Stallonem oraz rozrywkę na najwyższym poziomie z udziałem Gerarda Depardieu, czyli komedię „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”. Stacja pokaże również wielki hit kina akcji „Szybcy i wściekli 5”.

Tradycyjnie TV Puls stawia też na najlepsze seriale. Oprócz „Przypadków Cezarego P.” serialowymi hitami wiosny 2015 będą produkcje „Z Nation”, który TV Puls pokaże jako pierwsza telewizja w Polsce oraz „American Horror Story: Asylum”. „Z Nation” to nowy amerykański serial z 2014 roku opowiadający o świecie po wybuchu epidemii zombie. To produkcja znanej wytwórni The Asylum (m.in. „Sharknado”) luźno nawiązująca do kultowego „The Walking Dead”. Z kolei „American Horror Story: Asylum” to drugi sezon bardzo oryginalnego i docenionego na świecie serialu grozy, za który Jessica Lange otrzymała Złotego Globa. TV Puls niezmiennie zaprasza też na cieszące się niesłabnącą popularnością „Pingwiny z Madagaskaru”.

Wiosenna ramówka TV Puls będzie prezentowana w odświeżonej oprawie graficznej kanału. Obok wiodących dotychczas kolorów czerwonego i białego pojawią się w niej złote i srebrne dodatki. Wiosenny spot możecie zobaczyć tutaj.