Jesteś tutaj

SERIAL „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” ZDOBYWA TELEKAMERĘ „TELE TYGODNIA” 2020!

SERIAL „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

ZDOBYWA TELEKAMERĘ „TELE TYGODNIA” 2020!

 

TO TRZECIA  Z RZĘDU STATUETKA DLA HITOWEJ PRODUKCJI

TELEWIZJI PULS I STUDIA A!

Za nami uroczysta gala 23. plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia”, którą na żywo transmitowała Telewizja Puls!

Widzowie i czytelnicy „Tele Tygodnia” przyznali statuetki swoim ulubieńcom, w tym trzeci rok z rzędu serialowi „Lombard. Życie pod zastaw” w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”, oddając na niego 62% głosów!

W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Dorota Kamińska i Henryk Gołębiewski, który na wczorajszej gali świętował jubileusz 50-lecia pracy artystycznej.

Premiera nowych odcinków „Lombardu…” od 2 marca, od poniedziałku do piątku o 19:00, z prapremierą pierwszego odcinka w piątek 28 lutego o 20:00. Tylko w TV Puls!

 

- Trzecia Telekamera „Tele Tygodnia” dla serialu „Lombard. Życie pod zastaw”  to piękne zwieńczenie wczorajszego święta wszystkich telewizji. Dziękujemy naszym wiernym Widzom, bez których zaangażowania nie byłoby tej Nagrody. Cieszymy się, że pokochali nasz serial i jego bohaterów, a my wraz ze Studiem A dokładamy wszelkich starań, aby każdy odcinek pozytywnie ich zaskakiwał. Dziękuję również całej ekipie produkcyjnej i zespołowi Telewizji Puls, który pracuje nad „Lombardem…”. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

 

- Z trzeciej Telekamery jesteśmy dumni potrójnie, bo to dla nas  dowód, że Widzowie naprawdę kochają naszą produkcję i bohaterów „Lombardu…”, daje nam to energię do dalszej pracy. – powiedziała Anna Skowrońska, Prezes Studia A.

 

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Zadebiutował na antenie TV Puls we wrześniu 2017 roku.

Produkcja zdobyła trzy Telekamery „Tele Tygodnia” 2018, 2019 i 2020  w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”.

W głównej roli występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka i inni.

W serialu pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Bartek Marszałek, Radek Liszewski z zespołu „Weekend” i Kabaret z Konopi.

 

Premiery odcinków 6. sezonu „Lombardu…” od 2 marca - codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 19:00, powtórki o 18:00. Tylko w TV Puls!

 

Prapremiera pierwszego odcinka 6. sezonu już w piątek 28 lutego o 20:00! Tylko w TV Puls!