Jesteś tutaj

Serial TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” zdobywa Telekamerę Tele Tygodnia 2018!

„Lombard. Życie pod zastaw”, serial produkowany przez Telewizję Puls i Studio A, głosami widzów i czytelników „Tele Tygodnia” zdobył Telekamerę Tele Tygodnia 2018 w kategorii „Serial fabularno-dokumentalny”. Obecnie trwają zdjęcia do drugiego sezonu, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na 26 lutego. W roli głównej ponownie wystąpi Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski i Magdalena Waligórska-Lisiecka, która dołączyła do obsady sezonu drugiego.

- Lombard. Życie pod zastaw to serial, który zdobył ogromną sympatię widzów TV Puls. Otrzymujemy wiele pozytywnych komentarzy na temat produkcji, jej popularność potwierdzają też wyniki oglądalności. Zwieńczeniem dotychczasowej współpracy Telewizji Puls i Studia A jest prestiżowa nagroda przyznawana przez czytelników Tele Tygodnia. Telekamera Tele Tygodnia 2018 dla najlepszego serialu fabularno-dokumentalnego to wspaniałe wyróżnienie, które mobilizuje nas wszystkich do jeszcze większej pracy nad Lombardem… – tak, aby nasi widzowie otrzymali kolejne znakomite, emocjonujące historie. Premiera sezonu drugiego już 26 lutego, wszystkich serdecznie zapraszam. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

- Bardzo się cieszymy z tej nagrody pokazującej, że na rynku polskich seriali pojawił się kolejny poważny gracz - Telewizja Puls. Cieszymy się, że partnerstwo Studio A z Telewizją Puls przyniosło tej dynamicznie rozwijającej się stacji pierwszą Telekamerę za serial. Jesteśmy dumni z akceptacji widzów dla naszej produkcji, uważamy że ta nagroda jest przede wszystkim nagrodą dla wspaniałego zespołu twórczego i aktorskiego. – powiedział Maciej Strzembosz, współwłaściciel Studia A.

Anna Skowrońska, Prezes Studia A, dodała – Telekamera Tele Tygodnia cieszy nas tym bardziej, ponieważ jest przyznawana przez widzów, od których cały czas otrzymujemy sygnały, że pokochali nasz serial, choć obejrzeli dopiero jeden sezon, a drugi, nowy, zobaczą już wiosną. Cieszymy się także, że to właśnie Telewizja Puls zobaczyła potencjał w serialu, jakiego do tej pory jeszcze nie było na rynku.

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska i inni. Do obsady drugiego sezonu dołączyła Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli pamiętna Wioletka z „Rancza”.

Obecnie trwają zdjęcia do drugiego sezonu. Będzie on liczył 52 odcinki.

Premiera już 26 lutego, tylko w TV Puls.