Jesteś tutaj

SERIAL TV PULS ,,RODZINNY INTERES'' Z WŁASNYM TELEDYSKIEM!

Wielka niespodzianka dla widzów! Telewizja Puls wraz z aktorami serialu „Rodzinny interes” – Romanem Szczeblewskim i Patrykiem Janasem - przygotowała teledysk promujący serial. Premiery nowych odcinków od 31 sierpnia o godz. 17.00 – tylko w TV Puls.  Teledysk można obejrzeć na oficjalnych social mediach serialu

 

Autorami i pomysłodawcami piosenki są Roman Szczeblewski i Patryk Janas, którzy w „Rodzinnym interesie” wcielają się w mechaników Bronka i Dawidka. Roman Szczeblewski jest również tekściarzem, działa w założonym przez siebie Kabarecie RO-PA. Patryk Janas jest wokalistą w zespole Deep Dance. Teledysk nakręcił i zmontował Arkadiusz Wierak, studia „Music Loft” użyczył producent muzyczny Mariusz Bereziak, który skomponował muzykę do piosenki.


- Nad tekstem myślałem dwa dni, ale siadłem i napisałem go w 20 minut. Bo najważniejsze to zacząć a końcówka przyjdzie sama. Do słów dograliśmy z Patrykiem melodię. – mówi Roman Szczeblewski a Patryk Janas dodaje: - Staraliśmy się nagrać utwór w konwencji nowoczesnej, popowej: refren śpiewany i wpadający w ucho a zwrotki rapowane - w czym bardzo pomogło nam doświadczenie producenckie Mariusz Bereziaka. - Miało być lekko, z przymrużeniem oka, a jednocześnie chcieliśmy pokazać, co w tym serialu się dzieje. Taka muzyczna niespodzianka dla widzów, na start trzeciego sezonu – mówi Roman - To nie pierwszy raz, kiedy Bronek i Dawidek wspólnie występują w teledysku, bowiem Bronek wystąpił w clipie „Sobota” formacji Deep Dance. – podsumowuje Patryk.


O serialu


Rodzinny interes” to serial opowiadający o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W nowych odcinkach na widzów czekają historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! Poznamy m.in. tancerki samby, tajemnicę przerażającej „wampirzycy” czy pana młodego, który nie pojawił się na własnym wieczorze kawalerskim. Do warsztatu przyjadą wspaniałe pojazdy jak: stara Warszawa czy kabriolety. Z kolei w salonie fryzjerskim namiesza nowy bohater - tajemniczy Oskar (Artur Jasiński), którego nie do końca zaakceptuje ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Powrócą ulubieni bohaterowie, których grają m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Magdalena Modra-Krupska, Marek Krupski, Dariusz Kordek, Roman Szczeblewski i Patryk Janas. W tym sezonie w rolach gościnnych wystąpią m.in. Antek Smykiewicz (premiera odcinka z jego udziałem już 8 września) oraz romska piosenkarka Patrycja Runo (premiera odcinka w październiku). Producentem wykonawczym serialu jest Outset Films.


Premiery: poniedziałek-piątek od 31 sierpnia, godz. 17:00