Jesteś tutaj

SHOW „GRA MUZYKA” Z ROBERTEM JANOWSKIM

SHOW „GRA MUZYKA” Z ROBERTEM JANOWSKIM: EMOCJONUJĄCA ROZGRYWKA, MNÓSTWO CIEKAWOSTEK, HITY W WYKONANIU GWIAZD i DOSKONAŁA ZABAWA!
JUŻ WE WRZEŚNIU TYLKO W TV PULS!

 

„Gra Muzyka” to nowy, 10-odcinkowy muzyczny show Telewizji Puls, produkowany przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Program łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody – zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk.

W „Gra Muzyka” liczy się wiedza – aby dojść do finału i wygrać główną nagrodę, uczestnicy muszą znać odpowiedzi na pytania o wykonawców, teksty piosenek, epizody z życia gwiazd, newsy z rynku muzycznego czy o historię wielkich hitów.

 Ale to nie wszystko!

W każdym odcinku usłyszymy największe polskie i zagraniczne hity muzyczne - znakomite, zaaranżowane specjalnie dla programu covery i oryginalne piosenki w wykonaniu zaproszonych do studia gwiazd: Dody, Piotra Cugowskiego, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza oraz zespołów: Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Pectus i Feel.

 Uzupełnieniem programu jest wspaniała oprawa choreograficzna, o którą zadbali: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa - Santi Bello Group.

 A nad wszystkim czuwa gospodarz programu Robert Janowski, który przeprowadzi również krótkie wywiady z gwiazdami.

 - Stałym elementem programu są wywiady z zaproszonymi gośćmi. Bardzo je lubię. Nazwałbym to rozmowami, ponieważ atmosfera gry udziela się nam wszystkim i to sprzyja pogawędkom, anegdotom. To nie są sztywne pytania i odpowiedzi wyuczone na pamięć. Spontaniczność to główna zaleta tego programu. Poza tym to są w większości moi koledzy z branży, znamy się, rozumiemy, mijamy na tych samych koncertach. Wierzę, że przyjmują zaproszenia do tego mojego show, bo mają do mnie zaufanie. – mówi Robert Janowski.

 Co Robert Janowski mówi o grze i zawodnikach?

- Nasza gra przebiega w niekonwencjonalny sposób, do samego końca nie wiadomo, kto z zawodników dostanie się do finału! I te emocje bardzo się udzielają. Ja sam wiele razy wstrzymywałem oddech i czekałem z napięciem, jaki będzie przebieg rozgrywki. I o to chodzi w naszym programie! – mówi Robert JanowskiPytania dla zawodników miałem napisane, więc odpowiedzi znałem z góry. Natomiast gdybym miał na nie odpowiadać jako zawodnik, to mogłoby być różnie – śmieje się Robert i dodaje: - Zawodnikom stres się udzielał, to jasne – zwłaszcza jeśli ktoś występuje przed kamerą po raz pierwszy - ale my bardzo dbaliśmy o atmosferę, żeby nie było nerwowo.

Premiera już we wrześniu tylko w TV Puls!