Jesteś tutaj

SPEŁNILIŚMY MARZENIE KUBY!

Telewizja Puls, Studio A i ekipa serialu „Lombard. Życie pod zastaw” pomogły spełnić marzenie 14-letniego Kuby Badowskiego, u którego zdiagnozowano przewlekłą chorobę. Chłopiec jest wielkim fanem serialu „Lombard. Życie pod zastaw” i bardzo chciał spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Udało się!

- O historii Kuby Badowskiego dowiedzieliśmy się z mediów. A kiedy okazało się, że jego marzeniem jest zobaczyć plan serialu „Lombard. Życie pod zastaw” i poznać swoich ulubionych bohaterów, postanowiliśmy działać! Razem z Telewizją Puls, Studiem A i Fundacją Dietering, która reprezentuje chłopca, zorganizowaliśmy specjalny dzień dla Kuby i jego rodziny na planie „Lombardu…” – mówi Michał Chorosiński, który w „Lombardzie…” gra Mariusza.

- Na planie „Lombardu…” bardzo mi się podobało! Lubię ten serial za to, że przedstawia historie z życia codziennego. Oglądamy go całą rodziną. Moim ulubionym bohaterem jest Mariusz (Michał Chorosiński – przyp.), ponieważ potrafił przez długie lata ukrywać swoją tożsamość. Z kolei moja młodsza siostra Tosia lubi Benię (Rita Weinar – przyp.) – mówi Kuba Badowski.

Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcja cieszy się ogromną popularnością – widzowie przyznali „Lombardowi…” już dwie Telekamery Tele Tygodnia 2018 i 2019 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas i inni.

Premiery nowych odcinków w TV Puls codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 19:00; powtórki o godz. 18:00 oraz podczas sobotnich maratonów.