Jesteś tutaj

TELEWIZJA PULS I OLX OTWIERAJĄ SERWIS Z REKWIZYTAMI Z SERIALU „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

Gitara, bluza sportowa, krasnal ogrodowy, suknia ślubna… – te i wiele innych przedmiotów z serialu „Lombard. Życie pod zastaw” będą mogli zdobyć poszukiwacze unikatów! Telewizja Puls i OLX otwierają serwis internetowy z rekwizytami, które zagrały w serialu. Zabawa rozpocznie się w poniedziałek 4 września ok. godziny 18:20 na stronie olx.pl, podczas premiery pierwszego odcinka w TV Puls.

Codziennie, w trakcie premiery każdego z 39 odcinków serialu Lombard. Życie pod zastaww TV Puls (poniedziałek-piątek, godz. 18:20), na stronie olx.pl pojawi się przedmiot, który zagrał w produkcji. Niektóre rzeczy będą opatrzone autografami obsady, otrzymają też certyfikaty potwierdzające „grę” w „Lombardzie...”.

Wśród rekwizytów, które pojawią się na specjalnym, dedykowanym serialowi koncie OLX, znajdą się m.in. instrument muzyczny didgeridoo, krasnal ogrodowy zastawiony przez Ziutka (bohater grany przez Henryka Gołębiewskiego), biżuteria, którą nosi serialowa Andżelika (Dominika Skoczylas), bluza sportowa, portret stylizowany na nurt futurystyczny lat 20. XX wieku, filiżanki z lat 30. i wiele innych. Będzie można zdobyć także niespodziankę od grającego gościnnie w serialu gwiazdora disco polo Tomasza „Niecika” Niecikowskiego oraz zdjęcia z autografami aktorów.

- W serialu „Lombard. Życie pod zastaw” gra sporo przedmiotów, a za każdym z nich kryje się inna, emocjonująca historia. Chcieliśmy, aby zaistniały również poza anteną. Dlatego z naszym partnerem promocyjnym – serwisem ogłoszeniowym OLX – postanowiliśmy pobawić się konwencją i otworzyliśmy konto, na którym amatorzy gadżetów mogą znaleźć oryginalne serialowe rekwizyty. Dla widzów jest to doskonała zabawa i okazja do posiadania unikatu z planu zdjęciowego. Dochód z przedsięwzięcia przeznaczymy na cele charytatywne Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, pomagającej seniorom – powiedział prezes Telewizji Puls, Dariusz Dąbski.

- Konto, które otwieramy dla serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, to pierwsza tego rodzaju inicjatywa promocyjna, w którą zaangażował się serwis ogłoszeniowy OLX. Przedmioty są różnorodne, niektóre wręcz nieoczywiste i zabawne, każdy z nich zagrał w serialu, więc oferta z pewnością będzie atrakcyjna dla naszych użytkowników – powiedział Marcin Sienkowski, Brand Manager serwisu ogłoszeniowego OLX.

O serialu

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, a często także niebezpieczne. Idealne do pokazania w serialu. Już od 4 września widzowie TV Puls zobaczą te emocje w najnowszej produkcji „Lombard. Życie pod zastaw”. To pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu – absolutna nowość na rodzimym rynku telewizyjnym. Producentem wykonawczym jest Studio A, za którym stoi sukces takich hitów telewizyjnych jak „Ranczo”, „Miodowe lata” czy „Kasia i Tomek”.

W roli głównej wystąpi uwielbiany przez widzów mistrz małego i dużego ekranu, Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski i Michał Chorosiński. Emisje 39 odcinków codziennie od poniedziałku do piątku, od 4 września, o godz. 18:20. Tylko w TV Puls!