Jesteś tutaj

TELEWIZJA PULS ZAPRASZA NA „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW PO GODZINACH”

TELEWIZJA PULS ZAPRASZA NA LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW PO GODZINACH” CZYLI: MINISERIAL NA FACEBOOKU oraz LIVE CHATY i TUTORIALE Z AKTORAMI!

 

W piątek 1 maja na fanpage’u hitowego serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” (https://www.facebook.com/Lombard.ZyciePodZastaw/) ruszył projekt Lombard. Życie pod zastaw po godzinach” – internetowy miniserial, nakręcony przez aktorów telefonami komórkowymi. Premiery kolejnych odcinków na Facebooku w piątki o godz. 20:00.

 Bohaterami pierwszych 7 odcinków miniserialu są: Benia, „Beton” i Romuś, których grają Rita Weinar, Dominik Dąbrowski i Marin Borchardt. Dialogi napisał scenarzysta serialu Lombard. Życie pod zastaw, kwestie nagrali aktorzy telefonami, Telewizja Puls zadbała o montaż i opracowanie graficzne. Post z pierwszym odcinkiem dotarł do 66 000 użytkowników.

 

Tutoriale oraz live chaty z aktorami „Lombardu”

 Od wtorku 5 maja o godz. 16:00 Telewizja Puls zaprasza na fanpage’u serialu na cykl cotygodniowych tutoriali, które prowadzą aktorzy „Lombardu”. W pierwszych odcinkach  Dominik Dąbrowski opowie o swojej motoryzacyjnej pasji, a Arkadiusz Tańcula, czyli serialowy „Ryży”, poprowadzi trening.

 

Telewizja Puls uruchomiła również cotygodniowe live chaty z aktorami „Lombardu”, które odbywają się na żywo w czwartki o godz. 16:00 również na fanpage’u serialu. W najbliższy czwartek (7 maja, godz. 16:00) fanów czeka live chat z Ritą Weinar.

Poprzednie dwa live chaty – z Maciejem Gismanem i Mariką Klarman (serialowi Maciek i Weronika) oraz z Dominiką Skoczylas, która gra Andżelę – cieszyły się ogromną popularnością i zaangażowaniem użytkowników: live chat z Maciejem i Mariką zbudował zasięg ponad 96 000 odbiorców, a live chat z Dominiką Skoczylas uzyskał zasięg 145 000 odbiorców.

 Wszystkie dotychczas zrealizowane materiały można oglądać na fanpage’u „Lombardu” na Facebooku.

 

„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcja cieszy się ogromną popularnością – widzowie przyznali „Lombardowi…” trzy razy z rzędu Telekamerę Tele Tygodnia 2018, 2019 i 2020 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota KamińskaMichał Chorosiński, Henryk Gołębiewski i inni.

 

Emisje  odcinków od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00.

Maratony – soboty od 15:00. Tylko w TV Puls.