Jesteś tutaj

TV PULS PO RAZ TRZECI W TYM ROKU LIDEREM W GRUPIE DVB-T!

Sobota 1 września była jednym z rekordowych dni TV Puls pod względem wyników oglądalności w tym roku. Kanał osiągnął udziały na poziomie prawie 11% SHR wśród widzów telewizji naziemnej (DVB-T 16-49), stając się liderem w tej grupie widzów. Z kolei w grupie komercyjnej (All 16-49) TV Puls odnotowała ponad 5,5% udziałów i znalazła się na bardzo wysokim, trzecim miejscu.

Sobota 1 września to również znakomite wyniki oglądalności nowych odcinków serialu „Lombard. Życie pod zastaw” z rekordem ponad 25% udziałów (SHR, DVBT 16-49).

TV Puls po raz trzeci w tym roku została liderem w grupie widzów telewizji naziemnej (DVB-T 16-49) oraz po raz siódmy znalazła się na podium najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych.

Znakomite wyniki odnotowała również hitowa produkcja Telewizji Puls - serial „Lombard. Życie pod zastaw”, którego najnowsze odcinki można oglądać w TV Puls od 27 sierpnia br. Rekordowy odcinek z dnia 1 września odnotował wynik ponad 25% udziału wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49) i 12% w grupie komercyjnej All 16-49. Najnowsze odcinki serialu można oglądać w TV Puls codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00 oraz w soboty od ok. 09:00 (powtórki). 

TV Puls na jesień szykuje kolejne produkcje – nowy rozrywkowy show „Następny proszę!” z Marcinem Wójcikiem w roli prowadzącego, oraz premiery zagranicznych hitów filmowych jak: „Złe mamuśki”, „Mechanik: Konfrontacja”, „Olimp w ogniu” i wiele innych wspaniałych tytułów!