Jesteś tutaj

ULUBIEŃCY NASTOLETNICH FANÓW POPU – BOYSBAND „4DREAMERS”

Telewizja Puls, DreamWorks Animation - producent serialu „Mustang: Duch wolności”, oraz boysband „4Dreamers” przygotowali wielką niespodziankę dla widzów kanału PULS 2! Zespół „4Dreamers” nagrał piosenkę i nakręcił teledysk z okazji premiery serialu „Mustang: Duch wolności” w PULS 2!

Teledysk klimatem nawiązuje do treści serialu, zdjęcia były kręcone w stadninie koni Stajnia Miłosna oraz w studiu Universal Music. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Andrzej Jurewicz z Działu Autopromocji Telewizji Puls. Teledysk można oglądać na antenie kanału PULS 2 oraz w social mediach Telewizji Puls i Universal Music!

Cały teledysk już wkrótce na oficjalnym kanale Music Universal YouTube Vevo!

O serialu

Bohaterką animowanego serialu „Mustang: Duch wolności” jest nastoletnia Lucky, która wraz z ojcem i ciotką przeprowadza się z miasta na ranczo. Życie dziewczyny zmienia się, kiedy spotyka dzikiego mustanga. Wspólnie poznają smak przyjaźni i wolności, przeżywając masę niesamowitych przygód.
Od poniedziałku do piątku o godz. 09:35 i 14:35 - w PULS 2!
Premiera w telewizji ogólnodostępnej!

„4Dreamers” – informacje o zespole:
Kuba, Max, Tomek i Mateusz – czwórka niezwykle zdolnych, dojrzałych, pewnych siebie wokalistów. Śpiewają o przyjaźni, miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia.
„4Dreamers” to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny boysband na polskim rynku muzycznym od czasu „Just 5”! Rok po debiucie „4Dreamers” z całą pewnością można mówić o sukcesie. Jego potwierdzeniem jest między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii „Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa”, udział w ścisłym finale Konkursu Premier na 56. KFPP w Opolu, zdobycie „Złotej Okładki Super Expressu” w plebiscycie na Top Gwiazdę Internetu na Sopot Top Of The Top Festival, druga już trasa koncertowa i drugi album.