Jesteś tutaj

WIELKA ZABAWA TV PULS W MRĄGOWIE! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Lato zapowiada się wyjątkowo gorąco – Telewizja Puls i Stowarzyszenie PAKA przygotowują „Wielką zabawę TV Puls w Mrągowie”! 

Na scenie wystąpią uwielbiani przez Polaków artyści: Doda & Virgin, Boys, Piersi, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Łobuzy, Kabaret Ciach i Patrycja Runo. Widzów – zarówno tych przed telewizorami jak i w amfiteatrze – zagrzeje do zabawy Paweł Gołębski

Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” - będzie się działo!

 Po znakomicie przyjętej przez widzów, ubiegłorocznej „Wielkiej zabawie TV Puls w Dolinie Charlotty” Telewizja Puls szykuje na lato kolejną wspaniałą imprezę! Tym razem przeniesiemy się do Mrągowa, gdzie na scenie amfiteatru nad Jeziorem Czos wystąpią uwielbiane przez Polaków zespoły i kabarety. W programie imprezy znajdą się najlepsze hity i skecze kabaretowe, które bawią całą Polskę!

 - Cieszymy się kontynuacją współpracy ze Stowarzyszeniem PAKA, wspólnie przygotowujemy muzyczno-rozrywkowe widowisko „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”. Wakacyjne przeboje, najlepsze skecze, doskonała atmosfera, rozrywka - to kolejna dawka pozytywnych emocji! Zapraszamy! – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls. 

 - Nasz koncert to więcej energii, więcej entuzjazmu, więcej radości, więcej lata. Podniesiemy wam PULS! To wydarzy się tylko w Mrągowie! – powiedziała Aleksandra Ksieniewicz, Wiceprzewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia PAKA. 

 Na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” wystąpią m.in.: Doda & Virgin - udział Dody w koncercie będzie jej ostatnim wspólnym występem z zespołem Virgin, z którym była związana przez wiele lat. Widzów rozgrzeją: zespół Piersi z hitami „Będzie zabawa” i „Toasty”, legenda disco-polo, czyli Boys, Łobuzy („Ona czuje we mnie piniondz”), Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach oraz gwiazda piosenki cygańskiej Patrycja Runo

Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów nieoceniony wodzirej Paweł Gołębski!  Emisja tylko w TV Puls! Już latem!