Jesteś tutaj

Wielkanocna Uczta Filmowa w TV Puls i PULS 2

Jak co roku, TV Puls i PULS 2 zapraszają na Wielkanocną Ucztę Filmową! Każdego dnia na widzów czekają znakomite filmy z gwiazdami, wyczekiwane premiery oraz animacje, które rozbawią każdego!

TV Puls – hity z gwiazdami!

W Wielką Środę 31 marca o 20:00 TV Puls pokaże premierowo film „Syn Boży” – kinową wersję bijącego rekordy popularności serialu „Biblia”. To zrealizowana z epickim rozmachem opowieść o życiu Chrystusa, od momentu jego narodzin, przez okres nauczania i ukrzyżowanie aż po Zmartwychwstanie.

W Wielki Czwartek 1 kwietnia widzów ucieszą dwie znakomite francuskie komedie, w których śmiech przeplata się z piękną refleksją o życiu. O 20:00 TV Puls zaprasza na „Jutro będziemy szczęśliwi” – opowieść o sile miłości między dzieckiem a rodzicem. Bohaterem filmu jest kawaler, który musi nauczyć się odpowiedzialności, gdy w jego życiu pojawia się… córka. Następnie, o 22:20, TV Puls pokaże kinowy hit „Nietykalni” o przyjaźni niepełnosprawnego milionera ze swoim opiekunem. W obu filmach wspaniałe role stworzył Omar Sy, obecnie jeden z najpopularniejszych francuskich aktorów.

W Wielki Piątek 2 kwietnia o 20:00 TV Puls pokaże „Pasję” - głośny, kontrowersyjny i wyjątkowo realistyczny film Mela Gibsona o ostatnich 12 godzinach życia Chrystusa. W roli głównej występuje James Caviezel, a partneruje mu Monica Bellucci jako Maria Magdalena.

W Wielką Sobotę 3 kwietnia o 20:00 TV Puls zaprasza na biblijną historię w filmie „Samson”. Tytułowym bohaterem jest wybraniec Boga, obdarzony nadprzyrodzoną siłą, który ma wyzwolić swój lud z niewoli. Następnie, o 22:05, TV Puls pokaże „Pasję” Mela Gibsona.

W Niedzielę Wielkanocną 4 kwietnia już o 09:00 widzów przywita „BFG – „Bardzo Fajny Gigant”, czyli sympatyczny Olbrzym, który zaprzyjaźnia się z małą dziewczynką i odkrywa przed nią sekrety magicznej krainy. TV Puls poleca także m.in. „Pamiętnik księżniczki 2”, czyli kontynuację kultowej komedii romantycznej, którą pokochał cały świat. W roli tytułowej niezastąpiona Anne Hathaway! Premiera w TV Puls o 15:30. A wieczorem o 20:00 widzów ucieszy premiera hitu kinowego „Sherlock Holmes: Gra cieni”. W rolach głównych Robert Downey Jr. i Jude Law jako niezastąpiony duet Holmes i Watson kontra przebiegły profesor Moriarty! Reżyseruje Guy Ritchie, jeden z najlepszych brytyjskich reżyserów. Znakomita zabawa gwarantowana!

W Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia o 09:40 widzowie TV Puls obejrzą przygody „Hrabiego Monte Christo”, a o 12:15 przeniosą się do lasów Sherwood, by zobaczyć najlepszego łucznika wszech czasów w filmie „Robin Hood: Książę złodziei”. W roli tytułowej – Kevin Costner. O 15:20 TV Puls zaprasza na perypetie bohaterów komedii „Nietykalni”, a o 17:40 na przygodowe widowisko „John Carter” o weteranie wojny secesyjnej, który przypadkowo trafia na obcą planetę! O 20:00 przed telewizory zaprasza Jason Statham w mocnym kinie akcji „Mechanik: Konfrontacja”.


PULS 2 - najlepsze animacje oraz znakomite komedie!

W Wielką Sobotę 3 kwietnia PULS 2 zaprasza na moc znakomitych animacji i filmów przygodowych! O 13:00 widzów ucieszy przygodowa baśń „Willow” o dziewczynce, której narodziny mogą zmienić losy królestwa, rządzonego przez okrutną królową. O 16:25 PULS 2 pokaże przezabawną animację „Dzielny Kogut Maniek” – jej bohaterem jest młody kogut, który za wszelką cenę chce ocalić swoją farmę przed likwidacją. Następnie, o 18:35 widzów czeka spotkanie z najsłynniejszymi Galami w popkulturze, którzy tym razem wybiorą się do starożytnego Egiptu w animowanej ekranizacji „Asterix i Kleopatra”. O 20:00 Chudy i Buzz zabiorą widzów do magicznej krainy zabawek w Disneyowskiej animacji „Toy Story”.

W Niedzielę Wielkanocną 4 kwietnia PULS 2 poleca m.in. nagrodzoną Oscarem® animację Disneya „Pocahontas” o miłości córki indiańskiego wodza do przybyłego z odległej Europy Johna Smitha. Od 14:30 PULS P2 zaprasza na cykl dwóch komedii z mistrzem kina francuskiego Loiusem de Funesem – będą to: „Zwariowany weekend” oraz „Sławna restauracja”. Na dobranoc w pasmie Puls Kids stacja poleca seriale dla najmłodszych z ich ulubionymi bohaterami – „Dolinę Muminków”(2019) i „Psi Patrol”. Początek o 18:15.

W Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia od 07:00 PULS 2 zaprasza na najlepsze seriale animowane w pasmie Puls Kids. O 15:25, dzieci i ich rodziców ucieszy animacja „Zakochany kundel 2: przygody Chapsa”, czyli kontynuacja klasycznego przeboju Disneya o przygodach Lady i Trampa. Następnie, o 16:45 PULS 2 pokaże animację „Wilk w owczej skórze” o pewnym wilku, który przez niefortunne zaklęcie obudzi się w owczej skórze! Znakomita zabawa gwarantowana! Ale to nie koniec, bo od 18:25 PULS 2 zaprasza na maraton z „Toy Story” i „Toy Story 2”. Tego nie można przegapić!