Jesteś tutaj

WIELKIE ZMIANY W PULS 2!

W poniedziałek 9 marca  na kanale PULS 2 wystartowało nowe rodzinne pasmo „Puls Kids”. Dzieci i ich rodzice znajdą w nim wspaniałe animacje, w tym wiele premier jak „Smerfy” i „Pidżamersi”. Przewodnikiem dzieci po bajkowym świecie pasma „Puls Kids” jest stworzony przez Telewizję Puls Brand Hero – sympatyczny animowany Jeżyk.

Pasmo „Puls Kids” na kanale PULS 2 jest nowym, wielogodzinnym pasmem dla dzieci i ich rodziców. Powstało w miejsce pasma „Junior TV”, otrzymując nowe logo oraz odświeżoną, jeszcze bardziej kolorową i atrakcyjną oprawę antenową. Ofertę programową „Puls Kids” tworzą wyselekcjonowane, bezpieczne, najbardziej wartościowe i jakościowe animacje. Dwie nowości – Pidżamersi(pon.-pt., godz. 18:35) oraz Smerfy (pon.-pt., godz. 19:20).

Specjalnie na potrzeby pasma „Puls Kids”, Telewizja Puls stworzyła Brand Hero – sympatycznego, animowanego Jeżyka, którego od dziś można spotkać na antenie w serii zabawnych scenek. Jeżyk jest przewodnikiem po świecie „Puls Kids”, a już wkrótce stanie się inspiracją dla różnych ciekawych akcji edukacyjnych i społecznych. Dzieci będą  mogły się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną.

Uzupełnieniem pasma „Puls Kids” jest obecność on-line: nowa strona pulskids.pl oraz profil na Facebooku.

Pasmo „Puls Kids” w PULS 2 można oglądać od poniedziałku do piątku od 06:45 do 20:00, w soboty w porannym paśmie od 07:30, a w niedziele w porannym paśmie od 07:40. Dzieci i ich rodzice obejrzą w nim znakomite i uwielbiane animacje jak: „Pidżamersi” (nowość!), „Smerfy” (nowość!), „Psi Patrol”, „Strażak Sam”, „Bing”, „Marta mówi”, „Blaze i megamaszyny”, „Miraculous: Biedronka i Czarny kot”, „Mustang: Duch wolności”, „Jeźdźcy smoków” i wiele innych!

 O godzinie 20:00 w PULS 2 zaczyna się ramówka dedykowana dla widzów dorosłych, którzy znajdą w niej najlepsze seriale, programy rozrywkowe i filmy.