Jesteś tutaj

WIOSNA W TV PULS i PULS 2!

HITY FILMOWE Z GWIAZDAMI: „FIGHTER”, „FOCUS”, „MAD MAX:NA DRODZE GNIEWU”, „CUDZOZIEMIEC” i wiele innych! NOWE ODCINKI SERIALI „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” i „RODZINNY INTERES”, ZNAKOMITE ANIMACJE – M.IN. SERIAL „DOLINA MUMINKÓW” (2019) I DUŻO, DUŻO WIĘCEJ! 

W piątek 26 lutego startuje wiosenna ramówka TV Puls i PULS 2. „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes” - nowe odcinki!

Wiosnę w TV Puls rozpocznie przedpremiera pierwszego odcinka 8. sezonu hitowego serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (piątek 26 lutego, 20:00). Na premiery kolejnych 60 odcinków TV Puls zaprasza od 1 marca od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00. W najsłynniejszym polskim lombardzie jak zawsze zobaczymy życiowe, wciągające historie. Poznamy m.in. tajemnicę zaginionej malarki, której obraz pojawi się w lombardzie, kryminalną historię związaną z księgozbiorem z pewnej biblioteki czy klienta o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka... W tym sezonie „Lombard” świętuje też jubileuszowy 400. odcinek!

 

  

Również od 1 marca TV Puls zaprasza na premiery 50 odcinków 4. sezonu serialu „Rodzinny interes” – od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. Co czeka na widzów w 4. sezonie? Jak zawsze: wspaniałe oldtimery, a także m.in. wojskowy jeep, sportowe auto, Fiat 126p i dużo, dużo więcej! Każdy odcinek to inna historia - poznamy m.in. ekscentrycznego klienta, który w „Bella Ella” będzie chciał czesać peruki, historię strażaków i ich zepsutego wozu czy perypetie panny młodej, której ktoś sabotuje nadchodzący ślub...

 

Wiosna w TV Puls to mocne kino akcji! 

Widzów TV Puls ucieszą takie hity jak premiera w telewizji ogólnodostępnej filmu „Fighter” (sobota 27 lutego, 20:00) z Piotrem Stramowskim i Mikołajem Roznerskim czy premiera filmu akcji „Focus” z Willem Smithem i Margot Robbie (niedziela 28 lutego, 20:00).  Na marzec TV Puls szykuje takie hity z gwiazdami jak m.in.: katastroficzny „San Andreas” z Dwaynem Johnsonem (niedziela 7 marca, 20:00), oscarowy® „Mad Max: Na drodze gniewu” z Charlize Theron i Tomem Hardym (niedziela 14 marca, 20:00), „Plan ucieczki” z Sylvestrem Stallone i Arnoldem Schwarzeneggerem (niedziela 21 marca, 20:00) czy „Cudzoziemiec” z Jackie’m Chanem i Pierce’em Brosnanem (sobota 27 marca, 20:00). 

Wiosna w PULS 2 - znakomite animacje!

Wiosna w PULS 2 to m.in. najlepsze animacje dla dzieci i ich rodziców w ramach pasma Puls Kids, które 9 marca kończy rok! Z tej okazji Puls Kids zaprasza na nowe seriale – są to m.in. „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” (nowe odcinki: poniedziałek-piątek od 1 marca, 15:30) czy „Dolina Muminków” – najnowsza (2019) adaptacja słynnej powieści Tove Jansson (niedziele od 7 marca, 19:00). 

W sobotnim pasmie „Super Sobotnie Animacje” PULS 2 przygotował jak zawsze  najlepsze pełnometrażowe animacje kinowe jak: „Vaiana. Skarb oceanu” (sobota 27 lutego, 20:00), „Gdzie jest Dory” (sobota 6 marca, 20:00), „Wielka Szóstka” (sobota 13 marca, 20:00) czy „Odlot” (sobota 20 marca, 20:00). Codziennie po 20:00 PULS 2 zaprasza na najlepsze seriale kryminalne jak „Zabójcze umysły”, „FBI”, „Agenci NCIS”, programy rozrywkowe i filmy fabularne!