Jesteś tutaj

Zabawa z "Mustang:Duch wolności" i Puls Kids

Rodzinne pasmo Puls Kids, nadawane na kanale PULS 2, zaprasza dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy, inspirowanej serialem „Mustang: Duch wolności”. Akcja potrwa od 8 czerwca do 5 lipca na stronie pulskids.pl/konkursy/mustang-wyzwania, na której będą publikowane pomysły na szereg wspaniałych zadań do wykonania w domu! Co tydzień do wygrania atrakcyjne nagrody! #MustangDuchWolnosciWyzwania #PulsKids

Miesiąc z pasmem Puls Kids i serialem „Mustang: Duch wolności” rozpocznie wyzwanie „Cyrkowe triki”, sprawdzające zwinność, utrzymanie równowagi czy wytrzymałość. W kolejnych tygodniach dzieci i ich rodzice znajdą inspiracje do zabaw w: „Poszukiwanie skarbu”, „Domowe biwakowanie” i „Prezent dla przyjaciela”. A wszystko do wykonania w domu! Dodatkowo co tydzień do wygrania atrakcyjne nagrody związane z serialem „Mustang: Duch wolności”. Inspiracje do zabaw oraz szczegóły konkursu na pulskids.pl/konkursy/mustang-wyzwania

„Mustang: Duch wolności”

Bohaterką uwielbianego przez dzieci na całym świecie serialu jest 12-letnia Lucky, która razem z tatą przeprowadza się na ranczo. Pewnego dnia dziewczynka niespodziewanie spotyka dzikiego mustanga. Wkrótce zaprzyjaźniają się i przeżywają mnóstwo wspaniałych przygód. "Mustang. Duch wolności" notuje bardzo dobre wyniki oglądalności - od premiery w paśmie Puls Kids we wrześniu 2019 serial widziało 6,8 mln widzów (COV, 4+). Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku o 14.10 i 14.30.

PULS 2 z pasmem Puls Kids liderem w grupie 4-12!

Od momentu premiery pasma Puls Kids (9 marca br.), w czasie jego trwania, kanał PULS 2 jest liderem w grupie dzieci w wieku 4-12 lat z udziałem 15% SHR w maju (Nielsen, 04-29.05.2020, pn-pt 06:45-19:59). Pasmo Puls Kids na kanale PULS 2 prezentuje najlepsze animacje dla całej rodziny. Powstało w miejsce pasma Junior TV, otrzymując nowe logo, odświeżoną oprawę antenową oraz nowego Brand Hero – animowanego Jeżyka. Programy w ramach pasma można oglądać od poniedziałku do piątku od 06.45 do 20.00 oraz w weekendowe poranki.

Oferta Puls Kids jest różnorodna, a wśród najchętniej oglądanych pozycji znajdują się nie tylko animacje (m.in. „Psi Patrol”, „Alvin i wiewiórki”, „Marta Mówi”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Mustang: Duch wolności”), ale również zabawne scenki z Jeżykiem w roli głównej. Uzupełnieniem pasma Puls Kids jest obecność on-line: nowa strona pulskids.pl z atrakcyjną „Strefą zabawy”, na której dzieci i ich rodzice znajdą bogatą i stale uzupełnianą ofertę: kolorowanki, łamigłówki, interaktywne gry, konkursy z nagrodami i multimedia, profil na Facebooku i na Tik Toku. O 20.00 w PULS 2 zaczyna się ramówka dedykowana dla widzów dorosłych, którzy znajdą w niej najlepsze seriale, programy rozrywkowe i filmy.

Zobacz rówież: Rekordowe wyniki grupy Telewizja Puls