Jesteś tutaj

ZNAKOMITE WYNIKI SERIALU „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”!

 

 Telewizja Puls i Studio A rozpoczynają w grudniu zdjęcia do 6. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Premiera w TV Puls zaplanowana jest na wiosnę 2020.

W piątek 22 listopada TV Puls wyemitowała ostatni odcinek 5. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Obecnie odcinki można oglądać w ramach emisji powtórkowych na kanałach  TV Puls i PULS 2. Sezon 5. „Lombardu…” osiągnął średnią oglądalność odcinków premierowych na poziomie ponad 12,6% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T) oraz prawie 7,2% SHR w grupie komercyjnej 16-49 (dane za okres 07.09-22.11.2019).

Telewizja Puls i Studio A rozpoczynają w grudniu prace na planie 6. sezonu!

 W nowych odcinkach widzowie TV Puls poznają dalsze perypetie ulubionych bohaterów – będą śledzić m.in. losy związku Andżeliki i Mariusza (Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński), przekonają się, czy Benia i Beton (Rita Weinar, Dominik Dąbrowski) zostaną rodzicami oraz jakie zawirowania w życiu Maćka (Maciej Gisman) i jego mamy Kornelii (Dorota Kamińska) spowoduje powrót taty Maćka, Henryka (Leszek Wojtaszak). Jak zawsze, nie zabraknie zabawnych przygód Ziutka (Henryk Gołębiewski) oraz czuwającego nad wszystkim właściciela lombardu, Kazimierza (Zbigniew Buczkowski). W serialu pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Krzysztof Hanke, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi.

„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie stanowią wątki kolejnych odcinków. Widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności. Chętnie zaglądają tu również złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial w każdym odcinku prezentuje inną historię, nierzadko kryminalną, nie brakuje także sytuacji humorystycznych.