30 dni mroku

Mieszkańcy małego miasteczka Barrow na Alasce przygotowują się do corocznego świętowania 30 dni mroku. Jest to trwająca miesiąc noc polarna.

PULS2
  • 30 dni mroku
    piątek, 21 lutego, 23:0018 110 min.

Opis

Mieszkańcy małego miasteczka Barrow na Alasce przygotowują się do corocznego świętowania 30 dni mroku. Jest to trwająca miesiąc noc polarna. Niestety to także idealny czas dla wampirów, które wykorzystując ciemność, zabijają ludzi. Jak się wkrótce okazuje tylko nielicznym udaje się przeżyć ataki krwiożerczych bestii – miejscowemu szeryfowi Ebenowi (Josh Hartnett) i jego byłej żonie. Ci, którym udało się wygrać z nimi walkę, muszą zrobić wszystko, by przetrwać kolejne niezwykle niebezpieczne dni mroku. Czy uda im się przeżyć?

30 dni mroku to znakomity horror trzymający w napięciu do ostatniej minuty. To także doskonała propozycja dla widzów o mocnych nerwach. Przygotujcie się na ogromne emocje!

Zobacz również

Potrójne zagrożeniejutro, 18 lutego, 21:55

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Potrójne zagrożenie

Ocalonadzisiaj, 17 lutego, 20:00

Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Ocalona

Na falidzisiaj, 17 lutego, 22:00

Keanu Reeves i Patrick Swayze zapraszają do fascynującego świata surferów, gangsterskich porachunków i… miłości! Świetna rozrywka gwarantowana! 

Na fali