30 dni mroku

Mieszkańcy małego miasteczka Barrow na Alasce przygotowują się do corocznego świętowania 30 dni mroku. Jest to trwająca miesiąc noc polarna.

Opis

Mieszkańcy małego miasteczka Barrow na Alasce przygotowują się do corocznego świętowania 30 dni mroku. Jest to trwająca miesiąc noc polarna. Niestety to także idealny czas dla wampirów, które wykorzystując ciemność, zabijają ludzi. Jak się wkrótce okazuje tylko nielicznym udaje się przeżyć ataki krwiożerczych bestii – miejscowemu szeryfowi Ebenowi (Josh Hartnett) i jego byłej żonie. Ci, którym udało się wygrać z nimi walkę, muszą zrobić wszystko, by przetrwać kolejne niezwykle niebezpieczne dni mroku. Czy uda im się przeżyć?

30 dni mroku to znakomity horror trzymający w napięciu do ostatniej minuty. To także doskonała propozycja dla widzów o mocnych nerwach. Przygotujcie się na ogromne emocje!

Zobacz również

Eliminatorzyponiedziałek, 28 września, 20:00

Thomas McKenzie jest objęty programem ochrony świadków. Jednak wkrótce zostaje ujawniona jego tożsamość. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie.

Eliminatorzy

Leon zawodowiecwtorek, 29 września, 20:00

„Leon Zawodowiec” to klasyk jakich mało! Jeżeli jeszcze nie oglądaliście, ale dotarła do Was sława tego filmu, to najwyższy czas nadrobić zaległości. 

Leon zawodowiec

Strażnik czasudzisiaj, 26 września, 1:05

Akcja filmu „Strażnik czasu” rozpoczyna się w Waszyngtonie, w roku 2004. Ludzkość znalazła wreszcie sposób na podróże w czasie. 

Strażnik czasu