30 dni mroku: Czas ciemności

Kobieta z niewielkiego miasteczka Barrow na Alasce próbuje udowodnić ludziom istnienie wampirów. Czy jej się uda?

Opis

Minął rok od wielkiej tragedii na Alasce, podczas której mieszkańcy miasteczka Barrow zostali zamordowani przez krwiożercze wampiry. Stella Oleson (Kiele Sanchez) nie może dojść do siebie po śmierci męża, który zginął w wyniku ataku krwiożerczych bestii. Kobieta chce udowodnić wszystkim, że wampiry istnieją. Udaje się więc w podróż do Los Angeles, aby wygłosić o nich wykład przed liczną publicznością. Podczas mowy, staje się coś przerażającego… na widowni pojawiają się makabrycznie wyglądające postacie. Kim lub czym są? Czy ktoś w końcu uwierzy Stelli?
Przygotujcie się na przerażający horror, który z pewnością zmrozi krew w żyłach nawet największym twardzielom!

Zobacz również

Transporter 3piątek, 24 stycznia, 20:00

Kolejny raz Frank Martin stara się podołać powierzonemu zadaniu. Zmierzy się z wieloma przeszkodami i niebezpiecznymi sytuacjami. Czy uda mu się i osiągnie cel?

Transporter 3

Street Fighter: Legenda Chun-Lidzisiaj, 22 stycznia, 20:00

Chun Li jako kilkulatka razem z rodziną przeprowadza się do Hong Kongu. W ciągu jednej nocy życie dziewczynki zmienia się w koszmar. Jak potoczą się jej losy?

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pozdrowienia z Paryżadzisiaj, 22 stycznia, 21:55

„Pozdrowienia z Paryża” to kino pełno akcji! John Travolta w roli szalonego agenta CIA, który musi powstrzymać zamach terrorystyczny? Tego z pewnością nie można przegapić!

Pozdrowienia z Paryża