30 dni mroku: Czas ciemności

Kobieta z niewielkiego miasteczka Barrow na Alasce próbuje udowodnić ludziom istnienie wampirów.

Oglądaj w

TV Puls
  • 30 dni mroku: Czas ciemności
    wtorek, 19 listopada, 0:2018 90 min.

Opis


 Minął rok od wielkiej tragedii na Alasce, podczas której mieszkańcy miasteczka Barrow zostali zamordowani przez krwiożercze wampiry. Stella Oleson (Kiele Sanchez) nie może dojść do siebie po śmierci męża, który zginął w wyniku ataku krwiożerczych bestii. Kobieta chce udowodnić wszystkim, że wampiry istnieją. Udaje się więc w podróż do Los Angeles, aby wygłosić wykład o wampirach przed liczną publicznością. Podczas mowy, staje się coś przerażającego… na widowni pojawiają się makabrycznie wyglądające postacie. Kim lub czym są? Czy ktoś w końcu uwierzy Stelli?
Przygotujcie się na przerażający horror, który z pewnością zmrozi krew w żyłach nawet największym twardzielom!

Zobacz również

Con Air: Lot skazańcówjutro, 15 listopada, 20:00

Zwolniony warunkowo więzień wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju.

Con Air: Lot skazańców

Człowiek piessobota, 16 listopada, 20:00

Danny jest od małego więziony przez bezwzględnego przestępcę Barta, który traktuje go jak psa. Czy Danny’emu w końcu uda się odzyskać człowieczeństwo?

Człowiek pies

Taxi 3dzisiaj, 14 listopada, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3