Alicja w Krainie Czarów

Witamy w Krainie Czarów! Poznaj potęgę wyobraźni i razem z Timem Burtonem oraz plejadą znakomitych aktorów wyrusz w podróż do niezwykłego świata!

Opis

Witamy w Krainie Czarów! Poznaj potęgę wyobraźni i razem z Timem Burtonem oraz plejadą znakomitych aktorów wyrusz w podróż do niezwykłego świata, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje! Alicja (Mia Wasikowska) dorosła i zapomniała już o swojej dziecięcej przygodzie w Krainie Czarów. Nadal pozostała jednak marzycielką i indywidualistką. Gdy jej ukochany ojciec umiera, matka za wszelką cenę próbuje zaaranżować córce korzystne społecznie małżeństwo z okropnym lordem Ascotem (Leo Bill). Alicję przed niechcianym ślubem ratuje jej dawny znajomy – biały królik. Ponownie udaje mu się sprawić, że dziewczyna przenosi się do magicznego świata. W Krainie Czarów z zainteresowaniem witają ją Kot z Cheshire (Stephen Fry) i Niebieska Gąsienica (Alan Rickman). Okazuje się także, że mieszkańcy krainy wierzą w przepowiednię, która mówi, że powrót Alicji zwiastuje koniec rządów okrutnej Czerwonej Królowej (Helena Bonham Carter). Co więcej, wkrótce ma nadejść dzień bitwy, w którym Alicja zmierzy się z Żaberzwłokiem (Christoper Lee), dzięki czemu może przywrócić na tron dobrą i sprawiedliwą Białą Królową (Anna Hathaway). Jest tylko jeden problem – niestety dziewczyna uważa, że to co dzieje się wokół niej to jedynie sen, dlatego nie jest zainteresowana pojedynkiem. Wkrótce Alicja zaprzyjaźnia się jednak z Szalonym Kapelusznikiem (Johnny Depp), który spróbuje sprawić, by odzyskała szacunek dla Krainy Czarów i odkryła swoje prawdziwe przeznaczenie. Czy tak się stanie?

Alicja w Krainie Czarów to nagrodzona Oscarem produkcja, która z pewnością Was zachwyci. Doskonałe aktorstwo, ciekawa fabuła oraz fantastyczna warstwa wizualna – czego chcieć więcej?

Zobacz również

Zwierzakdzisiaj, 6 kwietnia, 23:45

Marvin ulega wypadkowi, z którego ratuje go szalony naukowiec. Mężczyzna postanawia wykorzystać go do swoich eksperymentów. Będzie się działo!

Zwierzak

Moje skarbyjutro, 7 kwietnia, 0:35

Carole jest spokojną osobą, pracuje jako informatyczka i nadal mieszka z mamą. Z kolei Caroline to jej zupełne przeciwieństwo – wulkan energii.

Moje skarby