Anderssonowie: przygoda w Grecji

Fenomenalna szwedzka komedia, która opowiada o rodzinie Anderssonów spędzających wakacje w Grecji. To ma być podróż marzeń. Jednak czy będzie?

Opis

Anderssonowie: Przygoda w Grecji to szwedzka komedia familijna w reżyserii Hannsa Holma. Film opowiada o wakacjach małżeństwa – Karin (Anja Lundkvist) i Rudolfa (Morgan Alling) oraz ich trójki dzieci. Rudolf jest skąpym pracownikiem firmy ubezpieczeniowej i niespodziewanie otrzymuje od swojego szefa propozycję wyjazdu do słonecznej Grecji. Podczas gdy jego rodzina jest zachwycona perspektywą wycieczki, mężczyzna dostaje informację, że jednak szef zmienił zdanie. Załamany Rudolf chce zrobić wszystko, żeby jego żona i dzieci się na nim nie zawiedli i postanawia na własną rękę wykupić bardzo kosztowne wakacje. Niestety na miejscu, okazuje się, że nie wszystko idzie zgodnie z ich planem. 

Anderssonowie: Przygoda w Grecji to bardzo zabawny film, w którym nie brakuje śmiesznych scen. Piękne greckie widoki na ekranie zachwycą każdego widza!

 

 

 

Zobacz również

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Taxi 3dzisiaj, 20 lutego, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Nadbagażdzisiaj, 20 lutego, 23:20

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Nadbagaż