Anderssonowie: Przygoda w Tyrolu

Poznajcie przesympatyczną i przezabawną rodzinę Anderssonów. Z nimi na pewno nie będziecie się nudzić. Dobra zabawa gwarantowana!

Opis

Anderssonowie całą rodziną wybierają się na ślub krewnych. Jako prezent ślubny postanawiają dać bezwartościowy obraz. Jednak  Rudolf (Morgan Alling) przypadkowo spotyka eksperta sztuki, który uznaje, że dzieło warte jest fortunę  i w ostatniej chwili zmienia plan. Okazuje się jednak, że na malowidle brakuje podpisu malarza, a bez tego jego wartość znacznie spada. Rudolf postanawia za wszelką cenę go zdobyć. Informuje więc bliskich, że zmieniają cel wakacyjnej podróży – wybiorą się do Południowego Tyrolu, gdzie razem z żoną przed laty spędzili swój miesiąc miodowy. Tym razem z dziećmi, Rudolf i Karin (Anja Lundqvist), przeżyją mnóstwo niesamowitych i zabawnych przygód w słonecznych Włoszech. Czy przy okazji uda im się zdobyć podpis malarza? 

Zobacz również

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Taxi 3dzisiaj, 20 lutego, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Nadbagażdzisiaj, 20 lutego, 23:20

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Nadbagaż