Charlie St. Cloud

Oparta na światowym bestsellerze wzruszająca opowieść o miłości i nadziei. W rolach głównych Zac Efron oraz laureatka Oscara® Kim Basigner.

Opis

Oparta na światowym bestsellerze wzruszająca opowieść o miłości i nadziei. W rolach głównych Zac Efron oraz laureatka Oscara® Kim Basigner!

Charlie St. Cloud (Zac Efron) jest młodym, zdolnym żeglarzem, a jego przyszłość zapowiada się niezwykle obiecująco. Plany i ambicje krzyżuje wypadek, w którym ginie jego ukochany, młodszy brat Sam (Charlie Tahan). Zrozpaczony Charlie wini siebie za rodzinną tragedię, a na pogrzebie obiecuje bratu, że nigdy go nie opuści. Rezygnuje ze swojego dawnego życia i zatrudnia się na cmentarzu. To sprawia, że każdej nocy może spotykać się z duchem zmarłego Sama. Powrót do miasta dawnej koleżanki ze szkoły, Tess (Amanda Crew), sprawia, że w Charliem budzą się uczucia, których próbował uniknąć. Jest rozdarty między obietnicą złożoną Samowi a fascynacją wobec dziewczyny.

Zobacz również

Zakonnica w przebraniuniedziela, 1 listopada, 8:00

Deloris Van Cartier przypadkiem staje się świadkiem morderstwa, którego sprawcą jest jej kochanek. Kobieta musi się ukryć. Policja proponuje jej schronienie w... klasztorze! 

Zakonnica w przebraniu

Trzy życzenianiedziela, 1 listopada, 10:20

Tom Holman postanawia zabrać swoją rodzinę na wycieczkę. W jej trakcie dzieje się coś, co przypomina mu starą, bardzo podobną historię z dzieciństwa. To początek wielu przygód.

Trzy życzenia

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 1 listopada, 12:45

Królewna Śnieżka to najpiękniejsza istota na świecie. Niestety, o jej urodę zazdrosna jest jej macocha, która w gniewie i zazdrości postanawia zabić królewnę.

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewna Śnieżka