Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2016, reż.Dan Mazer
Wyst. Aubrey Plaza, Danny Glover, Robert De Niro, Zac Efron, Zoey Deutch

Uważasz, że wiesz wszystko o swoich najbliższych? Zapnij pasy i dołącz do szalonej podróży razem Zackiem Efronem i Robertem de Niro!
Jason (Zac Efron) to młody, ale zarazem bardzo nudny prawnik. Jego życie jest ułożone i stateczne – zdobywa doświadczenie, pracując w rodzinnej firmie. Do tego wielkimi krokami zbliża się data jego ślubu z Meredith (Julianne Hough). Jego dziadek Dick (Robert De Niro) jest emerytowanym generałem, który niedawno stracił swoją żonę. Po pogrzebie postanawia z pomocą pięknych dziewcząt zgorszyć swojego wnuka, a tym samym zrobić z niego „prawdziwego mężczyznę”. W tym celu przekonuje Jasona, aby zawiózł go na Florydę. Dwaj mężczyźni wyruszają w zwariowaną podróż, która pełna będzie niespodziewanych zwrotów akcji, szalonych przygód i atrakcyjnych kobiet. Dick, mimo oporów Jasona, za wszelką cenę będzie próbował wprowadzić go w nieposkromiony świat swojej młodości. Czy dawnemu wojskowemu uda się odmienić życie swojego wnuka?