Coś

Zima 1982 roku, w odciętej od świata bazie badawczej na Antarktydzie. Tajemnicze Coś morduje tam naukowców. Okazuje się, że to przybysz z innej planety.

Opis

Paleontolożka - Kate Lloyd (Mary Elizabeth Winstead) - wraz z grupą badawczą udaje się do opuszczonego regionu na Antarktydzie. Na miejscu uczeni odkrywają tajemnicze stworzenie. Okazuje się być ono dla nich niesamowicie ciekawym obiektem badawczym. Z zewnątrz wygląda  jak człowiek, jednak jego wnętrze jest zupełnie nieludzkie. Co więcej, stwór ma zdolność do naśladowania wszystkiego, czego dotknie. Jest też niestety bardzo  niebezpieczny.   W wyniku konfrontacji z tajemniczym stworzeniem z życiem uchodzi zaledwie dwóch badaczy. Wkrótce okazuje się również, że obcy organizm przenika do organizmu psa, a nieświadomi niczego badacze, przygarniają zwierzę. Czy naukowcom uda się powstrzymać niebezpiecznego potwora? Czy wyjdą z tego cali?
Coś to idealna propozycja filmowa dla wszystkich fanów mrożącego krew w żyłach kina.

Zobacz również

Armageddondzisiaj, 5 lipca, 20:00

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Osaczonyjutro, 6 lipca, 20:00

„Osaczony” to rewelacyjna ekranizacja powieści Roberta Craisa, która z pewnością dostarczy Wam mnóstwo emocji! W roli głównej niezastąpiony Bruce Willis! 

Osaczony

Człowiek pieswczoraj, 4 lipca, 0:55

Danny jest od małego więziony przez bezwzględnego przestępcę Barta, który traktuje go jak psa. Czy Danny’emu w końcu uda się odzyskać człowieczeństwo?

Człowiek pies