Coś

Zima 1982 roku, w odciętej od świata bazie badawczej na Antarktydzie. Tajemnicze Coś morduje tam naukowców. Okazuje się, że to przybysz z innej planety.

Opis

Paleontolożka - Kate Lloyd (Mary Elizabeth Winstead) - wraz z grupą badawczą udaje się do opuszczonego regionu na Antarktydzie. Na miejscu uczeni odkrywają tajemnicze stworzenie. Okazuje się być ono dla nich niesamowicie ciekawym obiektem badawczym. Z zewnątrz wygląda  jak człowiek, jednak jego wnętrze jest zupełnie nieludzkie. Co więcej, stwór ma zdolność do naśladowania wszystkiego, czego dotknie. Jest też niestety bardzo  niebezpieczny.   W wyniku konfrontacji z tajemniczym stworzeniem z życiem uchodzi zaledwie dwóch badaczy. Wkrótce okazuje się również, że obcy organizm przenika do organizmu psa, a nieświadomi niczego badacze, przygarniają zwierzę. Czy naukowcom uda się powstrzymać niebezpiecznego potwora? Czy wyjdą z tego cali?
Coś to idealna propozycja filmowa dla wszystkich fanów mrożącego krew w żyłach kina.

Zobacz również

Przełęcz ocalonychdzisiaj, 17 listopada, 22:40

"Przełęcz ocalonych" to doskonały film w reżyserii Mela Gibsona. Opowiada prawdziwą historię człowieka, który bez użycia broni uratował dziesiątki żołnierzy.

Przełęcz ocalonych

Ninja 2: Cień łzyjutro, 18 listopada, 20:00

Mistrz ninjutsu Casey Bowman wiedzie szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej pięknej, ciężarnej żony Namiko. Pewnego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

Ninja 2: Cień łzy

Smak zemstywtorek, 19 listopada, 20:00

Michael jako mały chłopak był świadkiem napaści, w której zginęli jego rodzice. Na szczęście przestępca nie znalazł go i chłopcu udało się uciec.

Smak zemsty