Coś

Zima 1982 roku, w odciętej od świata bazie badawczej na Antarktydzie. Tajemnicze Coś morduje tam naukowców. Okazuje się, że to przybysz z innej planety.

Opis

Paleontolożka - Kate Lloyd (Mary Elizabeth Winstead) - wraz z grupą badawczą udaje się do opuszczonego regionu na Antarktydzie. Na miejscu uczeni odkrywają tajemnicze stworzenie. Okazuje się być ono dla nich niesamowicie ciekawym obiektem badawczym. Z zewnątrz wygląda  jak człowiek, jednak jego wnętrze jest zupełnie nieludzkie. Co więcej, stwór ma zdolność do naśladowania wszystkiego, czego dotknie. Jest też niestety bardzo  niebezpieczny.   W wyniku konfrontacji z tajemniczym stworzeniem z życiem uchodzi zaledwie dwóch badaczy. Wkrótce okazuje się również, że obcy organizm przenika do organizmu psa, a nieświadomi niczego badacze, przygarniają zwierzę. Czy naukowcom uda się powstrzymać niebezpiecznego potwora? Czy wyjdą z tego cali?
Coś to idealna propozycja filmowa dla wszystkich fanów mrożącego krew w żyłach kina.

Zobacz również

Krzyżowy ogieńjutro, 14 grudnia, 20:00

Brazil i Flint to dwaj najlepsi zawodowi zabójcy świata. Obaj panowie dostają nowe, piekielnie trudne zadanie – zlikwidować bezwzględnego narkotykowego bossa.

Krzyżowy ogień

Non stopniedziela, 15 grudnia, 20:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop

Umysł przestępcydzisiaj, 13 grudnia, 21:55

Jak potoczą się losy ludzkości, kiedy misję uratowania świata przejmie przestępca ze wspomnieniami i informacjami agenta CIA?

Umysł przestępcy