Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

1999, reż.Kevin Hooks
Wyst. Brenda Strong, Brian Vincent, Gabriel Casseus, Graham Beckel, Meat Loaf, Patrick Swayze, Randy Travis

Zapnij pasy i rusz razem z Patrickiem Swayzem w emocjonującą trasę z niebezpiecznym transportem. Porywająca produkcja dla miłośników kina sensacyjnego!
Jack Crews (Patrick Swayze) jest zawodowym kierowcą. Mężczyzna trafia do więzienia przez spowodowanie wypadku samochodowego, w którym ginie kilka osób. Po dwuletniej odsiadce zatrudnia się jako mechanik w firmie transportowej, aby podreperować rodzinny budżet i odsunąć od siebie widmo utraty domu. Kłopoty finansowe powodują, że były więzień przyjmuje od szefa propozycje transportu z Georgii do New Jersey. Podczas przewozu odkrywa, że w rzeczywistości przewozi broń. Crews próbuje wycofać się z umowy. Jego szef, chcąc zmusić Jacka do współpracy, porywa jego żonę i córkę. Jeśli Jack nie dotrze do celu na czas, obie zginą... To nie koniec kłopotów. Na jego drodze pojawia się coraz więcej przeszkód: FBI, policja i mafia. Wszyscy mają tylko jeden cel: chcą zatrzymać pędzącą ciężarówkę.