Czas wymierania

Po latach ewolucji i dominacji, ludzkość została zakażona wirusem, który w ciągu kilku dni rozprzestrzenił się na całej planecie.

Opis

Nadchodzi apokalipsa! Dziewięć lat po zainfekowaniu ludzkości, troje ocalałych ponownie musi zmierzyć się z inwazją przerażających zombie.

Po latach ewolucji i dominacji, ludzkość została zakażona wirusem, który zamienia ich w brutalne i bezmyślne stworzenia – zombie. Ocaleni próbują znaleźć schronienie w opuszczonym, górskim miasteczku. Niestety autobus, którym się poruszają, zostaje zaatakowany przez potwory. Jackowi (Jeffrey Donovan), Patrickowi (Matthew Fox) i malutkiej Lu (Quinn McColgan) udaje się uciec, natomiast matka dziewczynki – Emma (Valeria Vereau) – zostaje zainfekowana i wkrótce umiera. Dziewięć lat później Patrick i Jack żyją po sąsiedzku w pozornie spokojnym miasteczku. Jednak po traumatycznych wydarzeniach z przeszłości mężczyźni nie potrafią ze sobą rozmawiać. Wkrótce okazuje się, że przez lata wirus ewoluował, a zainfekowani powrócili jeszcze silniejsi i groźniejsi. Jack i Patrick będą musieli schować dawne urazy i ocalić najważniejszą dla nich istotę – Lu.  Czy uda im się przetrwać kolejną zagładę? Przekonajcie się sami!

Zobacz również

Litewski przekrętjutro, 1 czerwca, 20:00

„Litewski przekręt” to przezabawna komedia prezentująca w krzywym zwierciadle Europę Wschodnią. Czwórka przyjaciół po wspólnym napadzie na kasyno postanawia uciekać z kraju.

Litewski przekręt

Bruce Wszechmogącydzisiaj, 31 maja, 20:00

Reporter lokalnej stacji telewizyjnej – Bruce Nolan – jest niezwykle popularny. I choć powodzi mu się całkiem nieźle uważa, że los jest dla niego niesprawiedliwy.

Bruce Wszechmogący

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 31 maja, 10:50

Król Gundolf ma trzech synów: Gebharda, Gerharda i Gustawa „Głuptasa”. Jeżeli chcecie przekonać się jak potoczą się losy trzech książąt, to koniecznie oglądajcie!

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Trzy piórka