Czas zbrodni

Cuba Gooding Jr. powraca jako reporter śledczy w mrożącym thrillerze! Czy zabiłbyś małego chłopca, gdybyś wiedział, że pewnego dnia zostanie seryjnym mordercą?

Opis

Cuba Gooding Jr. powraca jako reporter śledczy w mrożącym thrillerze! Czy zabiłbyś małego chłopca, gdybyś wiedział, że pewnego dnia zostanie seryjnym mordercą? Lewis Hicks (Cuba Gooding Jr.) jest niezbyt lubianym dziennikarzem, który specjalizuje się w pisaniu o makabrycznych zbrodniach. Pewnego dnia jego dziewczyna - Felicia (Veronica Berry) - zostaje w sadystyczny sposób zamordowana. Reporter odkrywa ważny dowód – dziennik z listą kolejnych ofiar oraz wskazówkami kiedy i gdzie seryjny morderca ponownie zaatakuje. Lewiszgłasza to policji, jednak funkcjonariusze bagatelizują sprawę, uznając go za głównego podejrzanego. Lewis błyskawicznie zdaje sobie sprawę, że tylko on może zapobiec kolejnym zbrodniom i ocalić wytypowanych przez mordercę ludzi. Rozpoczyna prywatne śledztwo, które doprowadza go do 9-letniego chłopca z domu dziecka. Czy dziennikarz odkryje tajemnicę seryjnego mordercy?

Zobacz również

Życzenie śmierci 5dzisiaj, 5 sierpnia, 0:15

Architekt Paul Kersey postanawia w końcu odmienić swoje życie. Po powrocie do Nowego Jorku mężczyzna rozpoczyna pracę jako wykładowca na wydziale architektury.

Życzenie śmierci 5

Taxi 2jutro, 6 sierpnia, 20:00

Najszybszy marsylski taksówkarz i niezbyt rozgarnięty policjant muszą zmierzyć się z zagadkowym zaginięciem japońskiego ministra.

Taxi 2

Zwariowane weselejutro, 6 sierpnia, 21:45

Kiedy Vasyl Seredyuk - szef lokalnego muzeum - wysłał córkę Katyę na francuski uniwersytet, nie spodziewał się takiego obrotu spraw. 

Zwariowane wesele