Czas zbrodni

Cuba Gooding Jr. powraca jako reporter śledczy w mrożącym thrillerze! Czy zabiłbyś małego chłopca, gdybyś wiedział, że pewnego dnia zostanie seryjnym mordercą?

Opis

Cuba Gooding Jr. powraca jako reporter śledczy w mrożącym thrillerze! Czy zabiłbyś małego chłopca, gdybyś wiedział, że pewnego dnia zostanie seryjnym mordercą? Lewis Hicks (Cuba Gooding Jr.) jest niezbyt lubianym dziennikarzem, który specjalizuje się w pisaniu o makabrycznych zbrodniach. Pewnego dnia jego dziewczyna - Felicia (Veronica Berry) - zostaje w sadystyczny sposób zamordowana. Reporter odkrywa ważny dowód – dziennik z listą kolejnych ofiar oraz wskazówkami kiedy i gdzie seryjny morderca ponownie zaatakuje. Lewiszgłasza to policji, jednak funkcjonariusze bagatelizują sprawę, uznając go za głównego podejrzanego. Lewis błyskawicznie zdaje sobie sprawę, że tylko on może zapobiec kolejnym zbrodniom i ocalić wytypowanych przez mordercę ludzi. Rozpoczyna prywatne śledztwo, które doprowadza go do 9-letniego chłopca z domu dziecka. Czy dziennikarz odkryje tajemnicę seryjnego mordercy?

Zobacz również

Krwawa zemstadzisiaj, 27 stycznia, 21:50

Cain Burgess przez swojego brata i jego znajomych wplątuje się w szemrane interesy i trafia do więzienia. Po wyjściu chce tylko jednego – krwawej zemsty.

Krwawa zemsta

Legionista Maxxdzisiaj, 27 stycznia, 20:00

Maxx był niegdyś legionistą. Został wysłany na misję w Ameryce Południowej, ale niestety ta zakończyła się niepowodzeniem. Maxx ledwo uchodzi z życiem.

Legionista Maxx

Kontakt bezpośrednidzisiaj, 27 stycznia, 23:35

Były oficer operacyjny sił specjalnych USA - Mike Riggins - odsiaduje wyrok w rosyjskim więzieniu. Tam dostaje propozycję nie do odrzucenia. 

Kontakt bezpośredni