Człowiek orkiestra

Édouard "Evan Evans" jest bardzo wymagającym, wręcz despotycznym dyrektorem zespołu baletowego. Swoim podopiecznym stawia wysoko poprzeczkę.

Opis

Człowiek orkiestra to wyborowa francusko-włoska komedia z Louis de Funèsem w roli głównej. Miłośnicy kina przełomu lat 60. I 70. będą bawić się wyśmienicie!

Édouard "Evan Evans" (Louis de Funès) jest bardzo wymagającym, wręcz despotycznym dyrektorem zespołu baletowego.  Swoim podopiecznym stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Nie ma miejsca na pomyłki, bądź lekceważenie jego uwag. Wszystko musi zgadzać się z wizją Evana Evansa. Dziewczyny, które tańczą w zespole uważają, że są traktowane zbyt rygorystycznie i takiej dyscypliny jak u nich nie ma nawet w klasztorze. Evan zabrania im również umawiania się na randki, ponieważ może to zaszkodzić ich karierze. Jedynym mężczyzną, prócz oczywiście samego właściciela, jest bratanek Evansa – Philippe (Olivier de Funès). Pewnego dnia do pokoju dyrektora zostaje podrzucone dziecko, przy którym mężczyzna znajduje list. Informacja mówi, że ojcem dziecka jest Philippe. Evan jest zszokowany tym faktem. Jakby tego było mało w ich życiu pojawia się jeszcze jedno dziecko…