Człowiek ringu

Oparta na faktach historia zawodowego boksera, który dzięki determinacji i heroizmowi stał się legendą sportu. W rolach głównych Russell Crowe i Renee...

Opis

Oparta na faktach historia zawodowego boksera, który dzięki determinacji i heroizmowi stał się legendą sportu. W rolach głównych Russell Crowe i Renee Zellweger! James Braddock (Russell Crowe) jest świetnie rokującą nadzieją boksu. Serię spektakularnych sukcesów przerywa niespodziewana porażka i poważna kontuzja ręki. Zmuszony porzucić ring, wspierany przez swoją żonę Mae (Renee Zellweger) pięściarz szuka innego źródło zarobku, aby utrzymać swoją rodzinę w czasie Wielkiego Kryzysu. Braddock chwyta się każdej okazji do zarobienia pieniędzy. Mimo to, wciąż nie stać go na wyżywienie dzieci. Niespodziewanie otrzymuje od losu drugą szansę na powrót do walki. Mimo braku czasu na żmudne treningi i przygotowania, James wygrywa z faworyzowanym Johnem Cornem Griffinem i staje się też symbolem nadziei dla udręczonych biedą i bezrobociem Amerykanów. Kiedy bokser zaczyna odnosić sukcesy w kolejnych walkach, postanawia stanąć do walki o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Braddock musi zmierzyć się z Maksem Baerem (Craig Berko) – bokserem który zasłynął z uśmiercenia swoich przeciwników na ringu.

Zobacz również

Siła taktycznadzisiaj, 1 grudnia, 20:00

Tate jest dowódcą czteroosobowego oddziału SWAT. On i jego ludzie mają dosyć nietypowe podejście do służby, które nie podoba się ich przełożonym.

Siła taktyczna

Maczetadzisiaj, 1 grudnia, 21:50

"Maczeta" to film dla ludzi o mocnych nerwach! Zabójczy Meksykanin wprowadza sprawiedliwość maczetą, a wokół panuje wszechobecna żądza zemsty i brutalność.

Maczeta

Czas próbydzisiaj, 1 grudnia, 23:55

1952 rok, we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych uderza potężny sztorm, który rujnuje nadmorskie miasteczka i niszczy statki. Jest wśród nich...

Czas próby