Czy to ty, czy to ja?

Amanda i Alyssa – to dwie 9-latki z zupełnie innych światów. Niespodziewanie dziewczynki spotykają się i postanawiają odmienić życie swoich najbliższych. Co z tego wyniknie?

Opis

Zapraszamy na uwielbiany przez wszystkich film z udziałem najpopularniejszych bliźniaczek na świecie - Mary-Kate oraz  Ashley Olsen. Aktorki dzięki tej produkcji zyskały ogromną sławę i do dzisiaj podbijają świat kina!

Amanda (Mary-Kate Olsen) i Alyssa (Ashley Olsen) to dwie 9-latki z zupełnie innych światów – Amanda wychowuje się w sierocińcu w bardzo skromnych warunkach, a Alyssa jest córką bajecznie bogatego miliardera, ma mnóstwo zabawek i z każdej strony otaczają ja luksusowe produkty. Mimo że wiele je różni, okazuje się, że dziewczynki są do siebie bardzo podobne – wyglądają jak dwie krople wody. Pewnego dnia Amanda i Alyssa spotykają się i postanawiają zamienić rolami, aby zobaczyć, jak wygląda życie tej drugiej. Kiedy na jaw wychodzi, że ojciec Alyssi – Roger (Steve Guttenberg) chce poślubić wredną Clarice (Jane Sibbett), dziewczynki muszą zrobić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Chcą za to doprowadzić do jego ślubu z Diane (Kirstie Alley), wychowawczynią Amandy z sierocińca. Czy uda im się zrealizować swój plan?

Zobacz również

Powiedz takdzisiaj, 28 maja, 20:00

Mary Fiore jest znakomitą organizatorką ślubów. Jej kariera rozkwita, mimo że sama jeszcze nie wyszła za mąż. Pewnego dnia poznaje idealnego mężczyznę.

Powiedz tak

Kto pierwszy, ten lepszydzisiaj, 28 maja, 22:00

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Kto pierwszy, ten lepszy