Dama za burtą

Przezabawna komedia, która przedstawia historię Joanny Stayton - rozkapryszonej żony milionera. Gdy wypada ze swojego jachtu za burtę, doznaje amnezji.

Opis

Dama za burtą to niezwykle wzruszająca komedia romantyczna niosąca ze sobą bardzo ważną lekcje życiową, mówiącą o tym, że pieniądze to nie wszystko.

Główną bohaterką filmu jest bogata kobieta - Joanna Stayton (Goldie Hawn). Kobieta wiedzie życie u boku męża  - Granta Staytona (Edward Herrmann). Pewnego dnia Joanna poznaje na statku stolarza- Deana Proffitta (Kurt Russell), dla którego jest bardzo niemiła i opryskliwa. Bogaczka odmawia mu nawet zapłaty za pracę i podczas kłótni, wyrzuca go za burtę. W nocy, kiedy jacht odpływa, kobieta orientuje się, że zgubiła swoją obrączkę. Postanawia ją odnaleźć. Podczas poszukiwań Joanna wypada za burtę. Następnego dnia w lokalnej telewizji pojawia się informacja, że kobieta została odnaleziona przez śmieciarza. Po zabraniu jej do szpitala, okazuje się że cierpi na amnezję. Nikt nie może ustalić jej prawdziwej tożsamości. Co więcej, jej mąż po tym jak zorientował się w jakim stanie psychicznym jest kobieta, zaprzecza, że ją zna. W ramach zemsty za brak wynagrodzenia, Dean idzie do szpitala i mówi, że Joanna ma na imię Annie i że jest jego żoną od trzynastu lat. Mężczyzna zabierają nawet do swojego domu. Kobieta ma początkowo bardzo duży problem z zaklimatyzowaniem się w nowym miejscu, ale później bardzo się przywiązuje do stolarza i jego dzieci. Po jakimś czasie, Grant zmienia zdanie i chce odzyskać Joannę. . W tym samym czasie kobieta ma wiele przemyśleń na temat swojego przeszłego i obecnego życia.. Jaką decyzję podejmie kobieta? Którego z mężczyzn wybierze?

Zobacz również

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Taxi 3dzisiaj, 20 lutego, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Nadbagażdzisiaj, 20 lutego, 23:20

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Nadbagaż