Dirty Dancing

Jest rok 1963, młoda dziewczyna – Frances – spędza wakacje z rodziną w luksusowym pensjonacie. Nastolatka poznaje tam przystojnego tancerza. 

Opis

Jest rok 1963, młoda dziewczyna – Frances – spędza wakacje z rodziną w luksusowym pensjonacie. Mimo to nastolatka strasznie się tam nudzi. Pewnego dnia, podczas zwiedzania ośrodka, natrafia przypadkiem na popis taneczny instruktorów – Penny i Johnny’ego. Dziewczyna jest zachwycona tym co widzi. Na dodatek młody mężczyzna od razu wpada jej w oko. Frances postanawia się do niego za wszelką cenę zbliżyć. Przy pomocy znajomego udaje jej się wkręcić w grono personelu ośrodka. Kiedy niespodziewanie okazuje się, że partnerka Johnny’ego nie może z nim zatańczyć w zbliżającym się pokazie, Frances widzi, że to szansa dla niej. Dziewczyna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zastąpić Penny. Jest tylko jeden problem – Frances nie najlepiej tańczy. Przed Johnnym trudne zadanie, musi nauczyć ją dobrze tańczyć. Nie jest tym zachwycony, ale w końcu się zgadza. Para rozpoczyna treningi. Dużo spędzonego wspólnie czasu sprawia, że Frances i Johnny poznają się coraz lepiej, a wkrótce zaczyna rodzić się pomiędzy nimi uczucie, które dzięki wspólnemu tańcowi rozkwita. Ojciec nastolatki jednak nie pochwala jej fascynacji chłopakiem. Czy uczucie młodych przetrwa?

Aktualności

Zobacz również

Kto pierwszy, ten lepszydzisiaj, 3 czerwca, 0:25

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Kto pierwszy, ten lepszy

Obcy krewnijutro, 4 czerwca, 21:55

Richard Clayton pewnego dnia dowiaduje się, że jest adoptowany. Mężczyzna od razu postanawia odszukać swoich biologicznych rodziców

Obcy krewni

Małolaty u tatysobota, 6 czerwca, 7:50

Charlie i Phil pracują w reklamie i aktualnie prowadzą kampanię dotyczącą zdrowych przysmaków dla dzieci. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i ich projekt ponosi klęskę.

Małolaty u taty