Doktor Proktor i proszek pierdzioszek

„Doktor Proktor i proszek pierdzioszek” to historia tak zabawna i zwariowana, że nie możecie jej przegapić. To pozytywne i bardzo barwne postacie, zakręcona akcja i spora dawka humoru!

Opis

Witajcie w świecie nie różniącym się tak bardzo od naszego, ale bardziej szalonym i bardziej wyolbrzymionym. Żyje w nim zakręcona dziewczynka o imieniu Lise (Emily Glaister) i jej przyjaciel Bulka (Eilif Hellum Noraker). Pewnego dnia dzieci poznają starszego mężczyznę – pozytywnie zwariowanego doktora Proktora (Kristoffer Joner). Mężczyzna razem z dziećmi planuje stworzyć wynalazek tak samo oryginalny jak oni sami – ma nim być najpotężniejszy proszek na świecie… proszek pierdzioszek. Kiedy wydaje się, że wszystko idzie po ich myśli, na horyzoncie pojawiają się dwaj bracia, którzy przysporzą im niemało kłopotów. Przed przyjaciółmi i profesorem mnóstwo wyzwań i wydarzeń, o których nawet im się nie śniło. Gotowi? Przygotujcie się na mnóstwo śmiechu i zabawy!

Doktor Proktor i proszek pierdzioszek to historia tak zabawna i zwariowana, że nie możecie jej przegapić. To pozytywne i bardzo barwne postacie, zakręcona akcja i spora dawka humoru!