Dwa miliony dolarów napiwku

Charlie Lang jest policjantem w Nowym Jorku. Pewnego dnia, kiedy okazuje się, że brakuje mu pieniędzy na napiwek dla kelnerki, obiecuje oddać jej połowę wygranej.

Opis

Charlie Lang (Nicolas Cage) pracuje jako policjant w Nowym Jorku. Pewnego dnia w trakcie pełnienia służby postanawia wstąpić do jednego z barów na kawę. W momencie kiedy chce zostawić napiwek dla kelnerki Yvonne (Bridget Fonda), okazuje się, że zabrakło mu pieniędzy. Mężczyzna postanawia oddać jej połowę wygranej, jeśli zakupiony wcześniej los okaże się szczęśliwy. Niespodziewanie dowiaduje się, że wygrał aż 4 miliony dolarów. Postanawia więc spełnić swoją obietnicę i oddać kelnerce jej połowę. Ten pomysł jednak nie podoba się jego chciwej żonie, która postanawia pokrzyżować mu plany.

Zobacz również

Powiedz takdzisiaj, 28 maja, 20:00

Mary Fiore jest znakomitą organizatorką ślubów. Jej kariera rozkwita, mimo że sama jeszcze nie wyszła za mąż. Pewnego dnia poznaje idealnego mężczyznę.

Powiedz tak

Kto pierwszy, ten lepszydzisiaj, 28 maja, 22:00

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Kto pierwszy, ten lepszy