Garbi: szybki jak błyskawica

Uwielbiany przez widzów na całym świecie Volksvagen Beetle, czyli Garbi powraca! Tym razem czeka go jeszcze więcej niesamowitych przygód! Przygotujcie się na wspaniałą zabawę.

Opis

Garbi to najbardziej znany Volksvagen Beetle na świecie! Uwielbiany przez widzów samochód o wielkim sercu i zwariowanym usposobieniu powraca, by znowu się ścigać. Pewnego dnia Garbi zostaje porzucony przez swojego właściciela – kierowcę rajdowego Simona Moore’a (John Hannah) – który nie był z niego zadowolony. Na szczęście na złomowisku odnajduje go i ratuje Hank Cooper (Bruce Campbell). Mężczyzna jest mechanikiem samochodowym w niewielkim miasteczku. Z kolei w przeszłości był kierowcą rajdowym. W Hanku ponownie budzi się dusza rajdowca i postanawia wziąć udział w wyścigu. Przed nim i Garbim niezwykle trudne zadanie. Czy uda im się wygrać? Oprócz wyścigu, jakie inne wspaniałe przygody na nich czekają? Przygotujcie się na niesamowite emocje!

Zobacz również

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Taxi 3dzisiaj, 20 lutego, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Nadbagażdzisiaj, 20 lutego, 23:20

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Nadbagaż