Gattaca: szok przyszłości

Niedaleka przyszłość, rozwój genetyki sprawił, że stała się ona kryterium przynależności społecznej i podstawą selekcji ludzi na dwie grupy - lepszych i gorszych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Gattaca: szok przyszłości
    środa, 19 lutego, 1:2016 105 min.

Opis

Niedaleka przyszłość, rozwój genetyki sprawił, że stała się ona kryterium przynależności społecznej i podstawą selekcji ludzi na dwie grupy – na gorszych i lepszych. Do wyższej należą osoby poczęte w probówce, których wady zostały usunięte z kodu genetycznego, bardzo inteligentne i niezwykle sprawne fizycznie. Do niższej zaliczają się wszyscy o gorszym DNA, czyli w praktyce, poczęci w tradycyjny sposób. Vincent Freeman (Ethan Hawk) jest na straconej pozycji. Urodzony drogą naturalną, w dodatku z wadą serca i krótkowzrocznością, nie ma szans na sukces. Jego wielką pasją jest astronomia. Jednak droga do spełnienia marzeń wiedzie przez ośrodek lotów kosmicznych – Gattaca. Czy uda mu się spełnić marzenia? Kto mu w tym pomoże?

Zobacz również

Potrójne zagrożeniejutro, 18 lutego, 21:55

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Potrójne zagrożenie

Ocalonadzisiaj, 17 lutego, 20:00

Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Ocalona

Na falidzisiaj, 17 lutego, 22:00

Keanu Reeves i Patrick Swayze zapraszają do fascynującego świata surferów, gangsterskich porachunków i… miłości! Świetna rozrywka gwarantowana! 

Na fali