Gwiazdka księżniczki łabędzi

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia, księżniczka Odette i książę Derek postanawiają wyruszyć do pałacu królowej Uberty, aby razem z przyjaciółmi świętować...

Opis

Gwiazdka księżniczki łabędzi jest czwartą częścią animowanej serii Księżniczka łabędzi. Tym razem przed księżniczką Odette i księciem Derekiem przygotowanie pierwszych wspólnych świąt Bożego Narodzenia. Przenieście się do świata księżniczki Odette i przeżyjcie niesamowite przygody!

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia, księżniczka Odette i książę Derek postanawiają wyruszyć do pałacu królowej Uberty, aby razem z przyjaciółmi świętować tam swoją pierwszą wspólną gwiazdkę. Tuż przed świętami, pod postacią ducha, do życia powraca czarnoksiężnik Rothbart. Szukając sposobu na pokrzyżowanie świątecznych planów Odette i Dereka mag trafia do czarnego kota o imieniu 9. W zamian za pomoc w intrydze Rothbart obiecuje mu dziewięć dodatkowych żyć. Czarnoksiężnik dokładnie wszystko sobie przygotował. Kiedy Derek zostaje zwabiony przez kota do piwnicy, zaintrygowany otwiera skrzynię, która należy do Rothbarta. W ten sposób perfidny plan czarnoksiężnika zaczyna działać. Mieszkańcy królestwa zmieniają swoje usposobienie, stają się niemili i złośliwi. W tym czasie księżniczka Odette i książe Derek przygotowują bożonarodzeniowe przedstawienie. Niestety z powodu rzuconego na ludzi czaru nikt nie chce współpracować. Klątwę czarnoksiężnika da się zdjąć jedynie dobrymi uczynkami. Czy księżniczka Odette uratuje królestwo przed złym magiem Rothbartem? Czy czarnoksiężnik dopnie swego i zniszczy święta Bożego Narodzenia?